Ratanový zahradní nábytek

Po vynalezení umělého polyuretanového vlákna, se ratanový nábytek opět dostal na výsluní, kde se drží již po několika sezón. Chcete vědět, proč tomu tak je? Je to snadné, umělý ratan v mnohém předčí ty přírodní…

Výhody umělého ratanu

Ratanový zahradní nábytek z umělého ratanu dnes dokáže být na první pohled nerozeznatelný od nábytku z přírodního ratanu. To však není jediná výhoda hovořící pro nábytek z umělého ratanu, k dalším pozitivům bezesporu patří jeho velice elegantní a moderní vzhled, dlouhá životnost a takřka nulová údržba (je jej zapotřebí jednou za čas umýt).Nábytek z tohoto vlákna nenapadnou ani škůdci, ani plísně, jde o zcela netoxický a 100% recyklovatelný materiál, který vám bude dobře sloužit po dlouhá léta. Umělý ratan se může pochlubit i svou pevností, pružností, odolností vůči vodě a UV záření.

Kam umístit ratanový nábytek?

Takovýto nábytek je vhodné užívat na zahradě, terase, pod pergolami, hodí se i do zimní zahrady nebo interiéru. Čím dál častěji je v posledních letech vidíme v restauracích, venkovních restauračních zahrádkách, hotelích, kancelářích, lázních, wellness centrech, spa a v kosmetických salonech.

U koho pořídit kvalitní nábytek z umělého ratanu?

Takový nábytek z umělého ratanu vám vydrží téměř celý život, aby tomu však tak bylo, nesmíte jej vybírat ukvapeně, ale s rozmyslem. Pořídit byste jej měli pouze od věrohodného prodejce, jakým u nás v České republice je společnost Hartman Czech.

Hartman Czech s. r. o.

Ratanový zahradní nábytek HARTMAN nabízí kvalitní nábytek z umělého ratanu reprezentativného vzhledu. V nabídce obchodu naleznete ratanové soupravy, jídelní křesla, odpočinková křesla, podnožky, stolky, sofa, polohovatelná lehátka, kávové stolky, pohovky, stoly, polohovací křesla a houpací křesla. Všechny tyto výrobky byly vyrobeny ze speciálního umělého vlákna vyrobeného s užitím nových patentovaných technologií Wicker, jenž je skoro k nerozeznání od přírodního ratanu. Více informací i samotný nábytek naleznete na webových stránkách www.nabytekhartman.cz.

Publikováno: 01. 07. 2015

Kategorie: Bydlení | Naše bydlení

Autor: Alena Pánková