Bydlení v metropoli? Jedině ve Vilaparku Klamovka!

Odejít z Prahy? Nebo každodenně dojíždět? Už jen vyslovit tyhle věty vám činí potíž? Není důvod, proč odcházet a trávit volný čas v popojíždějících kolonách do satelitů ve středních Čechách. Praha nabízí pracovní a studijní příležitosti, stejně jako možnosti kulturního vyžití. A vy můžete bydlet v centru všeho dění, protože společnost Metrostav Development staví v oblasti Smíchova rezidenční bydlení pro nejnáročnější klientelu. Na zájemce čeká 117 jednotek, který byt bude váš?

Město vs. zeleň

Rezidenční projekt Vilapark Klamovka vyniká ojedinělým konceptem dvou částí, kdy vyšší bytové domy nabízejí výhled na metropoli, zatímco nižší viladomy klid a relax v zahradě. Oba celky sestávají ze čtyř objektů, které odděluje pěší stezka vedoucí do veřejně přístupného parku. Bytové jednotky nehledě na druh bytového komplexu jsou s dispozicemi od 1+kk po 5+kk, přičemž ve variantě 4+kk se nabízí standardní nebo mezonetové provedení. Vybrané jednotky mají k dispozici sklepní kóji vhodnou pro uskladnění sportovního vybavení či jízdního kola, ke všem je pak možné dokoupit garážové stání v podzemí.

Nablízku příležitostem

Rezidence Vilapark Klamovka se staví v oblasti pražské páté části, která bezpochyby tvoří administrativní a obchodní centrum metropole. Bydlení pro rodinu na Smíchově znamená žít tam, kde jsou nablízku pracovní i studijní příležitosti, v okolí jsou všechny typy škol, zdravotnická zařízení, banka, lékárna nebo obchody k běžným nákupům. Po zamčení dveří stačí ujít jen pár kroků a užít si zeleň blízkého parku. A nejen to, park Klamovka je také zaslíbený sportovcům.


Luxusní základ v ceně

Důvodů, proč koupit rodině byt konkrétně v tomto rezidenčním projektu, je ale ještě více. Mimo jiné počítá s velmi vysokými standardy v základní ceně. Jistě potěší výběr ze dvou odstínů dřevěných podlah pro pokládku v obytných místnostech nebo ze dvou dekorů velkoformátových obkladů a dlažby do koupelny. Nechybí ani značková keramika Villeroy & Boch ozdobená bateriemi Hansgrohe. Perlou nového domova jsou pak interiérové a vstupní dveře značky Vetos.  

Publikováno: 30. 04. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Bohuslava Novotná