Rozvíjejte tvořivé cítění svých dětí

Máte výjimečně kreativní předškolní děti a vy přemýšlíte, jak co nejefektivněji rozvíjet jejich tvořivé cítění a podporovat rozvoj psaní? Zakupte jim dětský výtvarný stoleček nebo výtvarnou tabuli.

STEP2 Výtvarný stolek Deluxe
STEP2 Výtvarný stolek Deluxe

StepTwo.cz

Kvalitní a bezpečné výtvarné stolky a tabule nejrůznějších rozměrů, designů, vybavení a barevných provedení od světoznámého amerického výrobce hraček The Step2 Company, LLC vám nabízí spolehlivý český prodejce společnost StepTwo, s.r.o.

STEP2 Výtvarný stolek Deluxe

Žluto-bílo-zelený výtvarný stoleček pro děti Deluxe má rozměry (v., š., h.) – 91,4 x 86,4 x 45,7 cm, váží 12,7 kg a je vhodná pro děti od 3 let. Součástí výtvarného stolku je velká kreslící plocha, úložný prostor pro tužky, pera, pastelky, fixy, barvy, štětce, omalovánky a na papíry přímo pod kreslicí deskou, pod pracovní deskou a po obou stranách stolu, dále židlička a stolní světlo na 3x AAA baterie, jež se automaticky vypíná po 5ti minutách. Poskytuje dostatek místa pro kreslení, malování, modelování a umělecká díla. Kreslící plochu je možné využívat pro psaní za sucha stíratelným fixem. Kvalitní robustní konstrukce je minimálně náročná na montáž a zaručuje stabilitu a dlouhou životnost výrobku.

STEP2 Skládací oboustranná tabule
STEP2 Skládací oboustranná tabule

STEP2 Skládací oboustranná tabule

Červená nebo růžová skládací oboustranná tabule představuje dvojnásobnou zábavu dětí a je skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Její rozměry jsou (v., š., h.) – 111 x 67 x 58 cm, váží 7,3 kg a je vhodná pro děti od 3 let. Skládá se ze 2 protilehlých desek – magnetické a pro kreslení křídou. Magnetická tabule je určena pro hru se 77 magnetickými písmeny, čísly a znaky nebo pro rozvoj psaní a kreativity za sucha stíratelnými fixy. Součástí skládací oboustanné tabule je držák na upevnění papíru pro kreslení pastelkami či vodovkami a dvě praktické odnímatelné poličky na odkládání psacích a výtvarných potřeb. Kvalitní plastové zpracování zaručuje dlouhou životnost výrobku a snadnou údržbu.

Přidat komentář