Narozeninová oslava v BruNO family parku: Nezapomenutelná party bez námahy!

Narozeniny jsou jen jednou za rok a podle toho by taky měla vypadat narozeninová oslava. Zatímco vy si možná s přibývajícími léta na pompézní party nepotrpíte a preferujete sešlosti v úzkém rodinném kruhu, nebo s několika nejbližšími přáteli, vaše děti zaujímají opačné stanovisko. Nevěříte? Jen se jich zeptejte, jak by si svou příští oslavu představovali. Nemějte jim za zlé, pokud zmíní zábavní park – současná generace našich nejmenších je zkrátka taková. Oslavovat v prostředí plném atrakcí je mnohem přitažlivější než mačkání se v dětském pokojíčku…

Vyberete-li si pro narozeninovou oslavu zábavní park, ušetříte spoustu času a starostí s přípravami. Nebudete muset přemýšlet nad jídelníčkem, řešit dekorace a vymýšlet program. A pokud se vydáte do BruNO family parku v Brně, oslavenec i jeho kamarádi budou na party vzpomínat ještě hodně dlouho.

Brněnský zábavní park BruNO je jedinečné místo, které pravidelně navštěvují rodiny s dětmi z celé České republiky. Důvodem je soubor unikátních atrakcí v podobě rozhledny Čapí oko, megaskluzavky Tenké střevo, několika prolézacích „komínů“, obří lanové pavučiny, velkého běhacího kruhu pro křečky a dalších skvělých věcí.

Narozeninové oslavy však probíhají v tématických saloncích. Je jich pět a každý nabízí úplně jiné prostředí. Oslavenec si může vybrat mezi cirkusem, vesmírem, lesem, formulí a komnatou pro princezny. K mání jsou také tři různé balíčky oslav. Personál zábavního parku se postará o dort, dárky, program, focení a případně i o ohňostroj. Salonky se nachází v prvním patře a děti tak mají snadný přístup ke všem atrakcím.0

Narozeninovou oslavu v zábavním parku BruNO si užijete i vy. Nedílnou součástí komplexu je také restaurace Brno – Slatina, která nese název Hnízdo. Po dobu akce v ní zahnízdíte společně s ostatními rodiči a uděláte radost svým chuťovým pohárkům.
Další informace, fotogalerii a možnost online rezervace najdete na brunofamilypark.cz.

Přidat komentář