Proč svěřit děti do péče profesionálních chův?

Potřebujete nutně sehnat hlídání pro své ratolesti, ale prarodiče jsou zaneprázdnění a žádná z kamarádek nemá čas? Není nic jednoduššího než svěřit děti do péče profesionální chůvě.

Proškolení, vzdělání a čistý trestní rejstřík

Hlídání dětí od agentury je bezpečné a všechny chůvy jsou prověřené a vyškolené. Díky tomu máte jistotu, že chůva má čistý trestní rejstřík, úspěšně absolvovala lékařské vyšetření, a to jak psychické, tak i fyzické, má zkušenosti s hlídáním dětí a ve většině případů má i ukončené pedagogické vzdělání, popřípadě podstoupila vzdělávací kurzy a semináře. Své děti tak svěřujete do péče skutečným odbornicím, které si umí poradit v každé situaci.

Výhodné nabídky hlídání

Pokud nyní přemítáte nad tím, na kolik vás takové hlídání dětí od profesionální chůvy přijde korun, jako příklad uvedeme agenturu Slunečnici. Ta totiž dobře chápe, že je důležité, aby si chůva rozuměla s hlídaným potomkem i jeho rodiči. A právě proto nabízí speciální hlídání na zkoušku, za které nic nezaplatíte.

Doprovod na kroužky i vyzvednutí ze školy

Požadujete po chůvě, aby vaše dítě, popřípadě děti, doprovodila také na kroužek či vyzvedla ze školy? Žádný problém. Vše záleží na domluvě a instrukcích, které chůvě předáte. Kromě hraní si s vaší ratolestí u vás doma jsou součástí hlídání také procházky, případné dělání úkolů a v neposlední řadě i vyzvedávání ze školy a doprovod na kroužky a jiné zájmové činnosti. Nelamte si již hlavu s tím, že nemáte k dispozici hlídací babičky a dědečky, profesionální chůva vám vypomůže s hlídáním kdykoliv. Vzájemně se domluvíte na tom, kde a kdy dítě vyzvedne a jak často budete její služby využívat. Není těžké domluvit si hlídání pravidelně či nárazově. A zároveň není problém jak hlídání hodinové, tak například i půldenní.

Publikováno: 29. 10. 2021

Kategorie: Děti a rodina

Autor: Alena Pánková