Angličtina pro vaše prcky

Děti jsou naše budoucnost. Každý z rodičů pro ně chce to nejlepší, mnoho maminek a tatínků neskrývá snahu vyšlapat mu cestičku předem. Někdy to jde líp, někdy hůř, někdy je to pro zlost, jindy k užitku. Hranice mezi přínosy a dopady se díky rodičovským invencím obvykle stírají. S angličtinou pro nejmenší ale nešlápnete vedle. Angličtina pro nejmenší je investicí do života, která se v žádném případě neztratí a nemůže udělat žádnou škodu. Výuka je určena pro čtyřleté a starší děti. Děti se učí oblíbenou metodou Wattsenglish a je jich maximálně osm ve skupině. Lektorka se tak může každému z nich velmi individuálně věnovat.

​Unikátní metoda se Stevem a Maggie

Metodika Wattsenglish je zcela unikátní. Tajemství úspěchu je v obličeji. Výuka anglického jazyka vychází z přirozeného využití lidské tváře v učebnicích a interaktivních videích, pomocí výrazu obličeje si děti slovíčka a větná spojení snáze zapamatují a spojí s reálnými předměty a životními situacemi. Hodiny probíhají formou hry pomocí maňásků Steva a Maggie. Důraz se klade na to, že se děti učí, aniž by si to uvědomovaly. Lektoři využívají pohybové a edukativní hry, rozvíjí u dětí představivost a fantazii, aktivují lidské smysly a všechny činnosti efektivně střídají. Užívají se pohádky, příběhy, písničky, videa i imitování. https://www.youtube.com/watch?v=5EYO541GDKY

​Učíme se i on-line

Výuky se děti nemusí vzdát ani v době covidové. K dispozici jsou online lekce angličtiny pro děti, které mohou probíhat individuálně nebo v malých skupinách. Spojení probíhá přes internetové komunikátory dle dohody. Je možné si vybrat frekvenci jednou, dvakrát nebo i třikrát týdně a lekce mohou probíhat i o letních prázdninách. Cena za lekci pro jednoho studenta v rámci individuální lekce začíná od 400 Kč. Částka za lekci pro studenta v rámci skupinové lekce jsou kalkulovány od 250 Kč.

Publikováno: 24. 04. 2021

Kategorie: Naše tipy

Autor: Alena Pánková