Chcete to nejlepší pro vašeho uzlíčka štěstí? Dopřejte mu Maxíkovu školku v Karlíně

Ne každá maminka má tu možnost být se svými malými miláčky až do jejich předškolních let doma, a tak pokud nemají babičky, které by děti pohlídaly, volí mateřskou školičku. Jenže ne v každé školce je místo, nebo dítě z jakéhokoli důvodu do nejbližší školky umístit nechcete. Jedno je však neměnné, a to je, že každá maminka chce pro své dítě to nejlepší, aby o něj bylo dobře postaráno, aby dítě umístila do zařízení, ve kterém budou mít důvěru. Z toho důvodu je tu pro vás soukromá školka Karlín – zjistěte o ní více.

Nejde jen o obyčejnou soukromou školku

Školka Karlín vznikla v roce 2008/2009 a je akreditovaná pro děti ve věku od 12 měsíců do 7 let. Díky individuálnímu přístupu k dětem, jsou zde schopni rozvíjet talent a nadání u každého z nich. Výuka ve školičce i v jesličkách probíhá také v anglickém jazyce za účasti kvalifikovaných učitelek, zdravotních sester a dalších.

Proč učit děti angličtinu již od školky?

Obecně je anglický jazyk povinný až od třetí třídy základní školy, kdy je děťátku osm až devět let. To je jistě dostačující věk pro to, aby začalo s výukou cizího jazyku. Avšak věděli jste, že nejlepší předpoklady k tomuto druhu učení se u dětí vyskytují do sedmi let? Učení od tety formou hry, má opravdu velký význam. A proč to tak vlastně říkáme? Protože děti útlého věku si vlastně neuvědomují, že se učí. Anglická slovíčka berou jako hru a součást školky. Jednoduše lze říci, že se naučí cizímu jazyku formou zábavy.

Děti se zde nebudou nudit a zdravě se nají

Obecně je známo, že strava ve školkách a školách není nikterak vyvážená, a proto se v Maxíkově školičce všem dětem podává pestrá strava, která ovlivní zdraví, kondici i stravovací návyky.

Anglická školka Karlín také nabízí nejrůznější druhy aktivit a zážitků pro vaše milované ratolesti. Vniveč nepřijde příroda, lyžařský kurz nebo pravidelné návštěvy divadel.

Publikováno: 25. 11. 2022

Kategorie: Naše tipy

Autor: Alena Pánková