Víme, kde v Praze najdete skvělé ubytování. Levné a na dobrém místě!

Chystáte se do Prahy? Ať už máte v plánu kratší výlet nebo dlouhodobý pobyt, pravděpodobně nervózně prohlížíte nabídky na ubytování a hledáte kompromis. Ubytování by nemělo být drahé, ale zároveň vyžadujete určitý standard a pokud možno, tak i dostupnou lokalitu. Nechcete-li svůj rozpočet zatěžovat více, než je nezbytně nutné, bude se vám zamlouvat následující tip. Prozradíme vám, kde najdete komfortní ubytování za super cenu!

Vítejte v Topolové, multifunkčním ubytovacím zařízení

Přívlastek „multifunkční“ byste pravděpodobně čekali spíše od kuchyňského robota. Nicméně rezidence Topolová je skutečně multifunkční, protože slouží jako hostel Praha, penzion, hotel a mimo jiné nabízí i byty k trvalému pronájmu. top Zmíněný hostel představuje cenově nejdostupnější kategorii bydlení. Smíříte-li se s tím, že sociální zařízení budete sdílet se sousedem, ušetříte spoustu peněz. Vyšší kategorie ubytování samozřejmě mají vlastní sociální zařízení.

Kde rezidenci najdete?

V úvodu jsme nakousli význam dopravní dostupnosti. Předpokládáme, že nebudete trávit čas mezi čtyřmi stěnami, a proto není od věci, když se do ostatních městských částí dostanete co možná nejrychleji. Rezidence Topolová se nachází v klidné lokalitě na Praze 10 a jen cca 50 metrů od objektu stojí autobusová zastávka Centrum Zahradní Město. Zhruba pět minut chůze i zastávka metra Skalka. Tím se bleskurychle dostanete do jakékoliv části Prahy. skalka

Setrváte déle? Neplaťte vysokou kauci!

Rozhodnete-li se zůstat dlouhodobě, bude se vám hodit cenově dostupný pronájem bytu Praha. V rámci rezidence dostanete na výběr mezi garsoniérami a byty 1+1 ve standardním i atypickém provedení. Bytové jednotky jsou nově zrekonstruované a můžete v nich bydlet i bez nutnosti skládání vysoké kauce (aktuálně jen 10 000 Kč). Smlouva se podepisuje na jeden rok a jedinou podmínkou je maximálně počet 3 osob v jednom bytě. A když se vám bude v rezidenci líbit, můžete si byt koupit!

Publikováno: 31. 05. 2016

Kategorie: Naše bydlení

Autor: Alena Pánková