5 skvělých tipů na nejlepší vánoční dárky pro děti

Že je do Vánoce ještě daleko? To si myslíte vy, ale čas letí jako voda a zanedlouho budete sedět u štědrovečerního stolu a... no však to znáte. A pokud si chcete letos ušetřit každoroční shon a konečně mít během nejkrásnějších svátků v roce pohodu, klid a mír, nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli. Někdo má na vánoční dárky čich a najde ty správné bez mrknutí oka. Na druhé barikády stojí rodiče, kterým došla inspirace. Patříte k nim i vy? Vsadíte-li na některé z následujících tipů, zaručeně zabodujete. Tedy ne vy, ale Ježíšek ;-)

LEGO

První místo patří fenomenální stavebnici, která dělá radost dětem již po několik generací. Bezesporu patří mezi nekrásnější vánoční dárky pro děti. Oproti „podobným“ stavebnicím je sice LEGO o něco dražší, ale ne nadarmo se říká, že vydrží věčně. Za pár let si s ním budou hrát i vaše vnoučata.

Auto na dálkové ovládání

Sní o něm každý kluk a leckdy i dívky. Auto na ovládání nabízí bezva zábavu na spoustu hodin. Navíc dítko vytáhne ven na čerstvý vzduch, což rozhodně neumí každá hračka. Ovšem pozor, sáhněte po něčem, co se dítku „nerozsype“ po první desetiminutovce v terénu. Jasnou volbou jsou „obojživelníci“ - modely, které zvládají souš, vodu i sníh.

Tričko The Mountain

Děti si na módní výstřelky příliš nepotrpí, ale když si pod stromečkem rozbalí tričko značky The Mountain s úžasným trojrozměrným potiskem, doslova se rozzáří. Garantujeme vám, že vaše dítko nebude chtít nosit nic jiného.

Monopoly

Legendární desková hra Monopoly potěší celou rodinu. Kromě toho, že se královsky pobavíte, se vaše dítě rozvine po stránce sociální interakce. A mimo jiné i v oblasti vlastivědy, protože Monopoly jsou nyní k mání také ve variantě pro Českou republiku.

Twister

Kdo nikdy nehrál Twister, jakoby snad ani nezažil dětství. Stejně jako v případě Monopolů jde o rodinnou záležitost, kterou lze hrát stále dokola, aniž by ztratila na atraktivitě. Vyhrává ten, kdo je ohebnější! A kde všechny výše uvedené dárky seženete z pohodlí domova? Přece na darek.cz, kde najdete vánoční dárky pro ženy, muže a děti napříč všemi cenovými kategoriemi.

Publikováno: 14. 10. 2018

Kategorie: Hračky a hry

Autor: Alena Pánková