Překvapte svého muže netradičním dárkem

Obdarovávat někoho, na kom nám záleží, v nás vyvolává pocity štěstí. Pokud si dáme s výběrem dárku opravdu práci a popřemýšlíme, co by komu asi udělalo radost, nemůžeme se zmýlit. Je dobré sledovat a pamatovat si malá přáníčka, která v průběhu roku každý z nás vysloví a pak tato přáníčka plnit.

Ale občas se stane, že musíme koupit dárek a vůbec nemůžeme přijít na to, co by asi tak obdarovávanému udělalo radost. Když se dotyčného zeptáte, odpoví jen, že nic nepotřebuje nebo že všechno má. Pokud nechcete svoje nejbližší odbývat "obyčejnými" dárky typu láhev vína, čokoláda nebo sprchový gel, přijdou vhod netradiční dárky. Ty sice nespadají do kategorie "užitečné věci", ale zato vykouzlí na tváři obdarovaného úsměv, potěší a překvapí. Důležitý je hlavně prvotní nápad a vůbec nezáleží na tom, zda za dárek dáte stokorunu nebo několik tisícovek.

Ať už hledáte dárek pro muže, tátu, kamaráda nebo rebelujícího puberťáka, vždy se zamyslete nad tím, co by ho opravdu pobavilo a potěšilo. Každý má nějakého koníčka, což pro vás může být vodítkem pro výběr dárku. Zapomeňte jednou na ponožky, košile či pěnu na holení. Ohromte svého muže originálním dárkem, na který nezapomene.

Netradiční dárky pro muže

Nemusíte hledat dárek jen pro svého manžela. Možná také hledáte inspiraci na dárek pro kamaráda, kolegu z práce, bratra, syna nebo dědu. Všichni chlapi jsou v tomto ohledu stejní - bez rozdílu věku si rádi hrají, jen, jak se říká, cena hraček se liší. Každého muže tedy potěší nějaká funkční hračička, bez které by se sice v pohodě obešli, ale na druhou stranu budou nadšení, když ji dostanou. Dárky pro muže prostě musí být vtipné, funkční a originální!

Věděli jste například, že si můžete za pár stokorun koupit malý pozemek (cca 400 m2) na Měsíci? Nebo hodinu volného času v konzervě? Oblíbené jsou i různé alkoholické hry - např. piškvorky, ruleta nebo člověče, nezlob se. Netradičním a originálním dárkem prostě nemůžete udělat chybu.

Publikováno: 26. 06. 2012

Kategorie: Děti a rodina

Autor: Alena Pánková

Tagy: dárky pro muže | netradiční dárky