Vyhrajte skvělou knihu

Na webu Perlorodky.cz běží od 21. května 2012 do 15. června soutěž o parádní knihu Vychováváme děti a rosteme s nimi, kterou napsala americká rodinná terapeutka Naomi Aldort.

V této knize najdete celou řadu užitečných a praktických informací o tom jak vychovávat vaše děti. Narozdíl od mnoha jiných podobných knih tato vyniká tím, že jednotlivé tipy jsou především praktické a vychází z vlastní zkušenosti autorky i řady žen (maminek) z celého světa. Dozvíte se zde proč zákazy nefungují, jak si poradit s problémovými dětmi, záchvaty vzteku a podobnými starostmi, které čas od času musí rodiče a děti překonávat.

Pokud chcete mít šanci knihu vyhrát, stačí zjistit informaci o tom, kolik synů Naomi Aldort vychovala. Na soutěžní stránce se dozvíte i kde uvedenou informaci najdete. Je to v zásadě velmi jednoduché a stačí si jenom uvědomit, že se ptají na počet synů, nikoli na počet dětí :).

Vyzkoušejte tuto soutěž a třeba se na vás usměje štěstí a knížku vyhrajete. Pokud nevyhrajete a chtěli byste si knihu koupit, za dobrou cenu jí mají tady.

Publikováno: 17. 05. 2012

Kategorie: Soutěže

Autor: Alena Pánková

Tagy: soutěže | zajímavé knihy