Unikátní pomoc při hubnutí

Unavují vás různé všudypřítomné reklamy o ,,zaručených“ dietách, v rámci kterých je hubnutí hračka? Možná jste již mnohé kouzelné formule vyzkoušeli v praxi a byli jste zklamáni jejich slabým nebo dokonce žádným účinkem. Dnes vám však představíme něco, co skutečně funguje – dietu KetoDiet, která se od běžných (respektive neefektivních) způsobů v zásadě liší. KetoDiet je totiž založena především na konzumování proteinových přípravků, které se postupně kombinují s dalšími vhodnými pokrmy. Název sice může vyvolávat dojem, že princip tkví v nabírání svalové hmoty (viz proteinové doplňky, které se užívají v rámci posilňování), ale ve skutečnosti dochází ke snižování tělesné hmotnosti.

Jak tedy KetoDiet funguje? Proteinová dieta je v tomto případě rozdělená do tří fází a žádná z nich není méně podstatná než ostatní. V prvním kroku, který trvá maximálně šest týdnů, konzumujete speciální proteinové pokrmy pětkrát denně a kombinujete je především se zeleninou (květák, brokolice...). Produkty KetoDiet jsou to mají podobu předpřipravené jídel v podobě omelet, proteinových tyčinek a dalších chutných okrmů, které nejenže napomáhají hubnutí, ale zároveň jsou velmi chutné. I v tom se dieta výrazně liší od ostatních – nebudete si muset odpírat chutná jídla a trpět pocitem jakéhosi strádání a sebetrýznění.

Druhá fáze trvá až devět týdnů a budete během ní konzumovat proteinová jídla pouze třikrát denně. Místo zbylých dvou chodů zařadíte do jídelníčku klasickou stravu v podobě ryb, vejcí či libového masa. Zkrátka takové potraviny, které jsou bohaté na bílkoviny. Poslední fáze má dlouhodobý charakter a jde v ní o udržení pozitivních návyků, které si vybudujete v prvním a druhém období. Proteinová jídla zde zařazujete do jídelníčku pouze 1-2 krát denně a zbytek tvoří racionální potraviny složené z bílkovin, ovoce, zeleniny apod. Velkou výhodou KetoDiet je fakt, že odbourává chuť k jídlu a vy se tak budete cítit stále v pohodě a sytě. V žádném případě však nebudete konzumovat tolik jídla jako předtím a vaše váha půjde výrazně dolů. Podrobné informace o průběhu diety najdete na www.ketodiet.cz, kde lze mimo jiné využít také online poradnu a průběžně konzultovat vše, co vás bude ohledně diety zajímat.

Publikováno: 29. 08. 2013

Kategorie: Lifestyle

Autor: Alena Pánková