Potřebujete zhubnout? Vyzkoušejte proteinovou dietu!

Bojujete marně s přebytečnými kilogramy a vyzkoušeli jste již řadu diet bez většího úspěchu? Potom jste ještě možná neslyšeli o tzv. proteinové dietě, která vám umožní zhubnout zdravě a trvale - bez nežádoucího jo-jo efektu. Přečtěte si následující informace o proteinové dietě a sami se rozhodněte, zda je vhodná právě pro vás.

Proteinová nebo také bílkovinná dieta umožnila zhubnout tisícům obézních lidí po celém světě. Velkou popularitu si získala především v USA. Proteinová dieta (např. KetoDiet) vám umožní zhubnout až 10 kg za měsíc díky tomu, že začnete spalovat především tuky. Proto hubnete i na takových problematických místech, jakými jsou stehna, zadeček a boky. Prostřednictvím proteinové diety přijímáte velké množství kvalitních bílkovin, a proto nedochází k nežádoucímu úbytku svalové hmoty. Při této dietě nesmíte přijímat potravou žádné sacharidy, aby se hlavním zdrojem energie stal zásobní tuk. Díky tomuto postupu dochází ke změně v metabolismu, kterému se říká ketóza. Při tomto jevu se v těle vytvářejí ketolátky, které tlumí pocit hladu. Při hubnutí pomocí proteinové diety vás tedy nebude trápit hlad, což vám jistě usnadní dodržet předepsanou dietu.

V čem spočívají výhody dietního programu KetoDiet

Dietní program KetoDiet představuje proteinovou dietu ve formě instantních jídel a individuální odborné výživové poradenství. Nemůže se tak stát, že uděláte při dodržování proteinové diety nějaké chyby, které by zpomalily nebo zastavily vaše hubnutí.  Program KetoDiet vás také naučí jíst zdravě, pravidelně a vyváženou stravu a přijdete na chuť různých pohybovým aktivitám. A jaké jsou tedy hlavní výhody KetoDiet?

  • zhubnete bez jo-jo efektu a trvale
  • nebudete mít pocit hladu
  • snadná příprava instantních jídel a jejich příjemná chuť
  • nemusíte se trápit odvažováním porcí a počítáním kalorií
  • naučíte se jíst pravidelně
  • naučíte se více konzumovat zeleninu
  • hubnete bezpečně - program KetoDiet je schválen v celé Evropské unii

Publikováno: 23. 08. 2012

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Alena Pánková

Tagy: dieta | hubnutí