Byty u parku: skvělé metropolitní bydlení pro jednotlivce i rodiny s dětmi

Bydlet přímo v Praze a dívat se z balkonu nebo terasy přímo do zeleně? Ano! Takovým místem, které nabízí skvělé metropolitní bydlení, přičemž není v husté zástavbě, ale naopak navazuje na blízký park, je oblast horního Žižkova. Konkrétně se jedná o lokalitu Vackova, kde společnost Metrostav Development vystavěla již několik bytových projektů v předchozích etapách. V rámci stávajícího projektu se staví jedenáct bytových domů s celkovým počtem 272 jednotek. A předání bytů je naplánováno už na příští rok!

Ve vlastním už příští rok

Letos koupit a příští rok bydlet? Rodinné byty na Praze 3 jsou již ve výstavbě, právě se dokončuje hrubá stavba a byty budou předávány novým majitelům v průběhu druhého pololetí roku 2022. V současné době zbývá k prodeji několik jednotek z katalogu, který obsahuje byty od 1+kk po 5+kk. Byty 4+kk jsou ve variantě standardní nebo v mezonetové úpravě, což je výhodné pro oddělení pracovny od zbytku bytu. Všechny jednotky mají předzahrádku, balkon, lodžii nebo terasu, ze které je překrásný výhled na město nebo blízký park Židovské pece.

Pro jednotlivce a rodiny s dětmi

Pro koho je tento developerský projekt Byty u parku vhodný? Bydlení na pražském Žižkově osloví všechny, kteří touží po životě v metropoli a milují příležitosti. Od dveří bytu je to jen několik málo minut na zastávku metra, odkud se lze dostat pohodlně do centra města. Metropole nabízí nejen skvělé pracovní příležitosti, ale také široký výběr kvalitních škol a vzdělávacích institucí. Děti ale nebudou nucené každodenně trávit hodiny v zácpách z vesnic a satelitů ve středních Čechách. Naopak, zbyde dostatek času na sportování nebo kulturu.

Žižkov žije sportem i kulturou

Kolo i kolečkové brusle si lze uložit do sklepní kóje, která přináleží ke každému bytu a nachází se v podzemním podlaží stejně jako garážové stání, které si lze přikoupit. Sportovním aktivitám je otevřený místní park Židovské pece nebo nedaleký lesopark Vítkov.

V okolí je celá řada sportovišť a volnočasových klubů, v zimě funguje ledová plocha pod Žižkovskou věží, v létě zase koupaliště Pražačka. A nadšení budou nejen milovníci sportu, ale také kultury. Žižkov totiž každý večer žije divadlem, hudbou i artovým uměním, stačí si vybrat!

Publikováno: 29. 10. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Pánková