Hračky a modely BRUDER vrací i tatínky do dětských let

Podzimní přírodu nám již před časem imaginární malíř vymaloval pestrou paletou barev a nyní nám ranní a noční mrazíky signalizují, že brzy přijde zima. Zimní období není spojeno pouze se zimními sporty, ale především s nejoblíbenějším svátkem v roce, a to Vánocemi. Prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků je nám představováno mnoho produktů, které jsou dětmi žádány v dopisech pro Ježíška. Rodičům jde mnohdy z přemíry nabízeného zboží pro děti hlava kolem, ale stále osvědčené vánoční dárky představují pro mladší děti hračky, hry, oblečení, knihy a pro starší děti navíc elektronika.

BRUDER nákladní auto Mack Granit - sklápěč
BRUDER nákladní auto Mack Granit – sklápěč

Skluzavky.cz

Kvalitní a bezpečné hračky pro děti všech věkových kategorií nabízí spolehlivý prodejce Radek Herold – HEROLD s prodejnou a showroomem v Kutné Hoře a současně provozující internetový obchod Skluzavky.cz. V nabídce tohoto prodejce najdete kromě jiného i hračky a hry (výukové a deskové) pro holky, kluky a miminka zahrnující hudební nástroje, dětské boby, boxy na hračky, skákací hrady, postýlky a stoličky, panenky a doplňky, kočárky a domečky pro panenky, hračky a modely BRUDER, stavebnice, GEOMAG stavebnice a auta.

Hračky a modely BRUDER

Mezi nejoblíbenější hračky pro kluky patří modely světoznámé německé značky BRUDER s dlouholetou tradicí na trhu. Hračky BRUDER vynikají precizním propracovaním, kvalitními a zdravotně nezávadnými materiály, reálným zpracováním a odolností před nepříznivými přírodními živly. Zábavné a veselé hry s modely Bruder (zemědělská technika, konstrukční a silniční modely, lesní technika, příslušenství a doplňky Bruder) vrací i tatínky do dětský let.

BRUDER nákladní auto SCANIA popeláři
BRUDER nákladní auto SCANIA popeláři

Výrobní řady Bruder tvoří:

mini série (vhodné pro děti od 4 let) – rozebíratelné modýlky na přívěšcích pomocí
přiloženého nářadíčka

RoadMax (vhodné pro děti od 2 let) – modely jsou charakteristické vysokou odolností a
pestrými barvami

Profi-série (vhodné pro děti od 3 let) – modely v přesných poměrech ke svým skutečným
předlohám (strojům) a reálných barevných odstínech jsou každoročně rozšiřovány o mnoho
novinek

Přidat komentář