Get Fit Online: Dostaňte se do formy zdravě a s radostí!

Svádíte nerovný souboj s nadváhou a máte strach, že ji nemůžete porazit? Čokoláda, smažená jídla a další „pochoutky“ na vás útočí ze všech stran, tuková tkáň kolem vašeho břicha se nebezpečně nafukuje a vy propadáte panice? Pokud se vám nechce navštěvovat fitko a dodržovat striktní dietu, zamilujete se do zdravého hubnutí podle Get Fit Online. Inovativní internetová služba hází záchranné lano každému, kdo chce nadobro skoncovat s nadváhou a cítit se skvěle.

Co je Get Fit Online?

Get Fit Online je nová služba, za kterou stojí tým zkušených trenérů a nutričních poradců. Díky dlouholetým zkušenostem dokáží sestavit jídelníček na míru, díky kterému dotyčný opravdu zhubne. Navíc se jedná o zdravé hubnutí bez jojo efektu, takže se nemusíte bát, že se vám nadbytečná kila vrátí jako bumerang i s úroky.

Konečně zdravý jídelníček, který vám bude chutnat

Další dobrá zpráva je, že vás bude zdravý životní styl bavit. Programy jsou koncipovány tak, aby je zvládl každý, kdo chce zhubnout nebo se dostat do lepší kondice. Registrace je rychlá a po vyplnění dotazníku obdržíte jídelníček na hubnutí s podrobnými informacemi o nutričních hodnotách jednotlivých ingrediencí. Díky pestré stravě nebudete mít pocit, že strádáte, a kdyby vám některá z potravin přeci jen „nesedla“, nahradíte ji vhodnou alternativou.

Tři programy s možností vyzkoušení zdarma

V rámci Get Fit Online si můžete vybrat některou ze tří variant – programu na 30, 60 a 90 dní. Samozřejmě si můžete předem vyzkoušet, co vás čeká, a to zcela zdarma. Třídenní program sice není plně funkční, ale poslouží vám k tomu, abyste se s konceptem nového zdravého životního stylu důvěrně seznámila. Chcete se o unikátní službě Get Fit Online dozvědět více? Pokračujte na getfitonline.cz a vyhrajte svůj boj s nadváhou!

Publikováno: 27. 02. 2017

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Alena Pánková