Do Prahy se školou nebo s větší skupinkou přátel? Víme, kde se ubytovat!

Chystáte se na výlet do matičky Prahy, ale trápí vás omezený rozpočet? Respektive vyžadujete jistou úroveň ubytování a nechcete za něj utratit majlant? Nemějte strach, protože ani v hlavním městě nechybí komfortní a zároveň cenově dostupné penziony. Patří k nim i pension Akát, který se nachází poblíž centra v bezprostřední blízkosti MHD a metra. Jedná se o skvělý výchozí bod pro výlety za kulturou.

Pro koho je ubytování v pensionu Akát vhodné?

Penzion Praha Akát si oblíbily především početnější skupinky hostů, protože nabízí cenově výhodné ubytování pro školy a skupiny. Další výhodou je množství vyhlášených restaurací a barů v docházkové vzdálenosti. Za zmínku stojí také nákupní centrum Nový Smíchov a pivovar Staropramen. Penzion Praha 5 však nenabízí pouze příhodné ubytování pro školy – disponuje 32 pokoji s celkovou kapacitou až 100 osob a díky tomu patří k vyhledávaným ubytováním pro skupiny Praha. Početnější party studentů, přátel nebo spolupracovníků. V penzionu je k mání několik druhů pokojů – nejlevnější hostelové s větším počtem lůžek i klasické hotelové. Cena zahrnuje snídani formou bufetu a připojení k bezdrátovému internetu. V případě zájmu je provozovatel schopen zajistit také stravování formou polopenze a parkovací stání pro soukromá vozidla i autobusy. Na své si přijdou i náročnější hosté, kteří potřebují transfer z letiště.

Pro skupiny jsou ideální hostelové pokoje

Co se týče ubytování pro větší skupiny hostů, pět hostelových pokojů na samostatném patře pojme celkem 28 osob. Nevadí-li vám, že se budete muset s ostatními podělit o koupelnu (nachází se zde celkem tři) a vybavený kuchyňský koutek, pak je levné ubytování v penzionu Akát určeno právě pro vás. Chcete-li se o ubytování pro skupiny v Praze dozvědět více, zamiřte na akatpension.com, kde najdete informace, fotogalerii a můžete si rezervovat pokoj online.

Publikováno: 25. 03. 2017

Kategorie: Cestování s rodinou

Autor: Alena Pánková