Miminko jako turista

Milujete přírodu, podnikáte nejrůznější túry do hor, procházky v outdoorových terénech a bojíte se, že se vše s příchodem miminka na svět změní? Děsíte se toho, že vás dítě omezí, už nic nebude takové, jako kdysi a vy se budete muset své oblíbené turistiky vzdát? Neklesejte na mysli, není to tak. Moderní doba má svá přelomová řešení. Dnes již neplatí, že rodiny s malými dětmi zůstávají doma za pecí. Díky ergonomickým pomůckám si mohou dopřávat stejný standard, na jaký byli zvyklí předtím, než se jejich rodina rozrostla. Musí si jen pořídit nosící krosny, do nichž pevně a bezpečně své dítě umístí. S potomkem na zádech se stane každá cesta jedinečným výletem, na který bude celá rodina ráda vzpomínat.

Proč zvolit krosnu?

Do krosny, která je přímo určená k turistice, se může umístit už půlroční dítě, za podmínky, že sedí. To je jediná podmínka, kterou užití krosny vyžaduje. Dítě by mělo být natolik vyspělé, aby mělo zpevněnou páteř a vydrželo držet hlavu ve vzpřímené poloze. Pak již nebrání tomu, abyste vyrazili za hranice všedních dnů. Nosící krosna poskytne dítěti maximální pohodlí, je vzdušná, tudíž brání pocení a ochrání ho i před nepřízní počasí. Krosna je vybavená stříškou proti slunci, větru i dešti. Další službu poskytne pláštěnka a kapsa na hydrovak.

Kde pořídit?

Výběr nosícího pomocníka nepodceňujte. Je dobré si jej vyzkoušet v praxi, a to v plné zátěži a nejen naprázdno. Koupit krosnu bez otestování by bylo, jako koupit zajíce v pytli. Neváhejte se obrátit na pravé profesionály, kteří se v oblasti nošení dokonale orientují. Shop ZkusNositko.cz nabízí kromě samotné koupě i možnost krosnu vyzkoušet a na pár dní vypůjčit. Do krosny i nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny. ZkusNositko.cz K Hádku 1576/12 Praha-Dubeč 107 00 Tel: 777 534 728 Email: info@zkusnositko.cz https://www.zkusnositko.cz/

Publikováno: 17. 08. 2020

Kategorie: Cestování s rodinou

Autor: Alena Pánková