Maminky, víte, jak vybrat přebalovací pult?

Čekáte první miminko a sepisujete si seznam, bez čeho se neobejdete a jak zařídit dětský pokoj? Vedle dětské postýlky a kočárku by na pomyslném seznamu neměl chybět přebalovací pult. Nebo vám ten stávající stávající nevyhovuje? V následujících řádcích se podíváme především na závěsné přebalovací pulty, jež nachází uplatnění v menších bytech a domech s nedostatkem volného prostoru. Nejprve byste měla vymezit místo, kde budete miminko přebalovat. Nejčastěji se přebalovací pult instaluje do koupelny, dětského pokoje, ložnice a obývací pokoj. Samozřejmě, v minulosti se maminky bez přebalovacích pultů obešly a využili k tomu klasickou postel či kuchyňskou linku. Ovšem, pokud si chcete prostor pro přebalování vyhradit, měla byte pořídit vhodný přebalovací pult.

Když je v bytě málo místa

Pakliže se trápíte nedostatkem volného prostoru v místnostech bytu, je nezbytné sáhnout po nejúspornějším řešení. K těmto účelům slouží závěsné přebalovací pulty, které se snadno zavěšují na stěnu. A když zrovna pult nebudete využívat, můžete ho sklopit, čímž nebude nijak překážet. Tyto přebalovací pulty si získávají na trhu stále větší popularitu.

Závěsné přebalovací pulty

Společnost myHM design s.r.o., která provozuje internetový obchod Kancelarskynabytek.net, nabízí právě závěsné přebalovací pulty. Jedná se o ryze český produkt, jehož kvalita je podložena certifikátem. Závěsný pult je vhodný pro přebalování ratolestí s hmotností maximálně 15 kg (do 3 let). K výrobě se používá buková překližka, která zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost. Závěsný přebalovací pult si můžete vybrat podle odstínů. Nabízí se dva základní odstíny, a to bílý lak a přírodní lak. U druhé kategorie si můžete vybrat ještě z dalších odstínů – olše, jabloně, tmavý ořech, mahagon a bordo. Výklopný přebalovací pult se skládá ze závěsného rámu s poličkami, jenž slouží k připevnění na stěnu, a sklopného pultu, na který se vkládá pěnová přebalovací podložka. Vyberte si kvalitní přebalovací pult, který nezabere příliš místa, ale splní svůj účel. S kvalitou i zpracováním budete spokojena.

Publikováno: 14. 05. 2015 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Děti a rodina

Autor: Alena Pánková

Tagy: přebalovací pulty