Kuchyňská studia v Brně, aneb které je nejlepší?

Při koupi automobilu umožňují autosalony zkušební jízdy. Jde-li o kuchyň, musíme se spolehnout na invenci a zkušenosti kuchyňského studia. Profesionální výrobce by měl navrhnout originální a současně funkční řešení, a to i při omezeném rozpočtu klienta. V následujících řádcích jsme se zaměřili na tři konkrétní kuchyňská studia, která mají v Brně přední postavení. Zvítězí v konkurenčním boji Oresi, Gabon nebo Hanák kuchyně? Když už se pouštíte do rekonstrukce kuchyně, nejspíše budete dbát především na kvalitu zpracování, až potom na cenu. Při porovnávání kuchyně Brno jsme dbali nejen na cenovou relaci, ale také na kvalitu, přístup personálu a zkušenosti ostatních klientů.

Kuchyně Oresi

Personál na pobočce v Brně je skutečně milý a příjemný. Kuchyně Oresi jako jedno z mála studií má většinu nábytku skladem, tudíž kuchyň můžete pořídit takřka okamžitě. To potěší především toho, kdo nechce nebo nemůže na kuchyni dlouho čekat. Moderní trendy kladou důraz na přírodní dřevo. Avšak poměr cena / kvalita není příliš uspokojivý. Některé modely jsou příliš předražené.

SCHMIDT kuchyně

V Brně sídlí také společnost SCHMIDT, která je synonymem pro německou kvalitu. Profesionální personál je ochotný a vždy se snaží vyhovět požadavkům klienta. Poměr cena / kvalita je uspokojivý a s výslednou kuchyní je spousta zákazníků nadmíru spokojena. Nicméně někdo si nemůže dovolit drahou, i když prvotřídní kuchyň, a proto je lepší najít zlatou střední cestu.

GABON kuchyně

A zlatou střední cestou je společnost GABON, jež nabízí moderní kuchyně. O vysoké kvalitě dodávaného nábytku svědčí skutečnost, že firma splnila nároky klientů na českém, rakouském, německém a švýcarském trhu. Potěší vás nejen exkluzivní zpracování, ale zároveň příjemné ceny, jež tolik nezatíží vaši peněženku. Více informací můžete najít na www.gabon.cz.

Publikováno: 21. 04. 2015

Kategorie: Naše bydlení

Autor: Alena Pánková