Chcete zhubnout? Tak jezte!

Zdá se Vám nadpis tohoto článku jako utopie nebo hloupost? V tom případě poopravte své mínění, protože skutečně tou nejlepší cestou k hubnutí je pravidelný příjem bohaté stravy. Pokud skloubíte pravidelné stravování se sportem a jinými podobnými činnostmi, tak máte nakročeno k výraznému shození přebytečné hmotnosti!

Zapomeňte na zastarané názory tvrdící to, že nejlepší cestou k zhubnutí je drastická dieta s velmi malým přísunem jídla a výživných látek. Takováto dieta totiž vede jen k takzvanému ,,jojo“ efektu, kdy člověk jednoduše nevydrží obrovský hlad a po větším příjmu jídel jeho hmotnost okamžitě vyskočí vzhůru. Odborníci naštěstí vymysleli nové druhy efektivních diet a my se jdeme s Vámi o tyto zajímavé typy diet podělit.

Tou první dietou je novodobá dukanova dieta. Tento typ diety se zakládá především na vysokém přísunu bílkovin jako účinných látek vhodných pro lidský organizmus. Nejčastěji se nacházejí třeba v tvarozích, nebo kuřecím mase, kde je jich požehnaně. Tato dieta nezaručuje dramatický pokles tělesné hmotnosti, nabízí však zhubnutí o několik kilogramů a také celkovou vyšší pohodu pro lidský organizmus. Velice důležitá je pravidelná konzumace jídel, mezi jednotlivými chody by neměli přejít víc jak čtyři hodiny.

Krabičková dieta představuje také jeden z pokročilých typů diet. Kritizuje nezdravý životný styl a zlé stravovací návyky vedoucí k nadváze mnoha lidí stravujících se nezdravě a nepravidelně. Společnost Krabičková dieta Praha tuto činnost bere skutečně velmi vážně a nabízí zákazníkům exkluzivní službu -  za sumu 2000 korun jim rozváží jídlo určené pro krabičkou dietou po dobu dvaceti dnů. Třeba pro zaneprázdněné manažery představuje tahle možnost krabičkové diety úžasnou alternativu zdravého oběda.

Pokud však chcete vařit chutné jídlo určené pro tuto dietu doma, tak samozřejmě taky není problém. Domácí krabičková dieta představuje také skvělou možnost zhubnutí, kde je taky důležité především pravidelné jedení menších porcí jídla. Pokud Vás možnost těchto diet zaujala, tak odporoučíme konzultace na internetových stránkách o těchto dietách!

 

Publikováno: 11. 06. 2013

Kategorie: Lifestyle | Zdraví a krása

Autor: Alena Pánková