Chcete lépe vypadat ?

Vývoj estetické medicíny reaguje na poptávku společnosti po mladší, svěžejší vzhledu jednotlivce. Na specializovaných pracovištích, které si můžete podívat i na mgmmedical.sk, se odborníci snaží hledat postupy a metody, které pokrývají celé spektrum požadavků klientů, přičemž kladou důraz na minimální invazivitu, bezpečnost a účinnost vybraných zákroků.

Mnozí z nás mají menší či větší nedokonalosti, které lze pomocí estetické medicíny – plastické chirurgie spolehlivě korigovat. Velmi vyhledávaná je například operace botoxem.

Další velmi častou a žádanou je operace víček. Odborně se této metodě říká Blepharoplastika. Kůže je v okolí očí mimořádně citlivá, a také mimicky nejvíce namáhána. Proto v této oblasti nejrychleji vidět náznaky stárnutí, objeví se tu nejrychleji první vrásky. Věkem kůže začíná ztrácet svou elasticitu a začíná se vytvářet na víčkách nadbytek kůže. Víčka postupně klesají, což může způsobit estetické, ale i funkční problémy. Zákrokem se přebytečná kůže odstraní, také tukové polštářky a někdy i část svalu. Tato operace má téměř trvalý efekt, často ji podstupují muži i ženy.

Rekonvalescenčný proces je ovlivňován několika faktory.

Přidat komentář