Jak být sexy i v těhotenství? Je to jednodušší, než si myslíte...

**Po

V současné době funguje spousta specializovaných prodejců, kteří nabízí široké spektrum zboží pro těhotné ženy. Jedná se o velmi moderní kousky – těhotenská móda vás doslova uhrane, ještě před několika málo lety byla nabídka mnohem omezenější! A když outfit zvýrazníte pomocí vhodně zvolených doplňků, jako jsou například stříbrné či zlaté řetízky, náramky, prstýnky apod., výsledek bude famózní.

Vraťme se však k vám. Měla byste si uvědomit, že těhotenská móda musí splňovat hned několik důležitých kritérií. Perfektní look je jedna věc, ale v oblečení byste se měla především cítit pohodlně.

Módní návrháři jsou si toho vědomi a tvoří oblečení s důmyslnými střihy. Ve virtuálních regálech tak narazíte na „staré dobré“ hadříky, které jste nosila doposud. S tím rozdílem, že jsou upraveny podle potřeb těhotné ženy. Kalhoty, lacláče, jeansy a kraťásky jsou na první pohled k nerozeznání od těch „normálních“. Vtip je v tom, že jsou v inkriminovaných partiích partiích neuvěřitelně pohodlné. Díky tomu můžete nosit to, co se vám líbí, a nedělat zbytečné kompromisy.

Podobně jsou na tom i svršky. V internetových obchodech narazíte na halenky, svetříky, topy, tílka, ale také na kabáty a bundy. To vše v rytmu posledních trendů!

P.S. Nezapomeňte zvýraznit své přednosti, které jsou během těhotenství vidět více než kdy jindy. Kombinace skvěle padnoucí těhotenské podprsenky a většího výstřihu z vás udělá bohyni... Pozornost na danou partii spolehlivě upoutají ony zmíněné doplňky - třeba zlaté přívěsky ;-)

Publikováno: 27. 02. 2021

Kategorie: Móda a styl

Autor: Alena Pánková