Nejlepší prázdninové tipy na akce s dětmi

Prázdniny jsou pro děti obdobím zaslouženého volna. Zatímco děti si mohou užívat celé dva měsíce zábavy a sladkého lenošení, rodiče to mají poněkud složitější, protože dovolená není nafukovací, a tak řada z nich tráví velkou část prázdninových víkendů návštěvami kulturních památek, koupališť a dalších rodinných atrakcí. Protože jen málokterá rodina má v rozpočtu zbytečné peníze na drahé výlety a nabídka míst, kam jet je skutečně nepřeberná, je potřeba pečlivě vybírat tak, aby se děti zabavily a rodinná kasa zůstala pokud možno celá. Pojďme se podívat na některé zajímavé prázdninové tipy na výlety s dětmi, které pochází z nabídky slevových agregátorů, kde lze najít skutečně skvělé nápady za velmi přijatelné ceny.

Výroba svíček má v našich končinách dlouholetou tradici. V Šestajovicích u Prahy tak již v roce 1990 vznikla jedna z prvních novodobých českých svíčkáren. Vyrábí se zde svíčky různých druhů a dokonce zde pořádají skvělé exkurze pro celou rodinu, kde si děti i rodiče mohou vyrobit vlastní svíčky a odnést si je sebou domů. Aktuálně běží slevová akce, kde je možné navštívit svíčkárnu za pouhých 39 Kč a ještě k tomu dostanete zdarma malé pohoštění a kávu, čaj nebo limonádu. Tahle akce rozhodně patří mezi příležitosti, které byste si jako rodina neměli nechat ujít.

Hodinová plavba centrem Prahy

Pokud chcete zažít něco skutečně zábavného a netradičního, vyzkoušejte plavbu lodí po Praze. Poznáte tak centrum Prahy z hladiny Vltavy a vaše děti budou mít na co vzpomínat. Výlety lodí patří mezi nejoblíbenější zábavu dětí i dospělých a pokud jste se někdy chtěli lodí projet, rozhodně využijte buď tuto nabídku nebo si počkejte na nějakou jinou. Stojí to opravdu za to.

Hodina Bowlingu

Pokud máte rádi bowling a máte větší děti (nad 10 let), rozhodně vyzkoušejte skvělou zábavu u bowlingu. Bowling se hraje podobně jako kuželky. Vaším úkolem je shodit 9 kuželek s pomocí koule, kterou posíláte po bowlingové dráze. Je to skutečně velmi zajímavá a zábavná hra, která vás i vaše děti chytne a nepustí. Pokud máte nějaké kamarády můžete si uspořádat takový menší turnaj.

Kurz bruslení na inlinech

Inline bruslení je dnes velmi populární. Řada měst má již vybudované cyklostezky, na kterých se kromě jízdy na kole dá skvěle jezdit také na kolečkových bruslích. Největší problém dětem i dospělým způsobuje brzdění. V tomto kurzu se naučíte jednak dobře a spolehlivě brzdit a navíc získáte i větší jistotu na bruslích a vyhnete se zbytečným pádům.

Pokud tedy nevíte co dělat o prázdninách s dětmi, rozhodně si čas od času projděte nabídky agregátorů slevových serverů. Dají se v nich najít opravdu zajímavé a cenově velmi příznivé tipy.