Návrat do historie v prostředí aqvaparku – i to je léto v Tatralandii!

Léto je v plném proudě a to představuje pro aqvaparky s mnoha atrakcemi očekávajícími dennodenně mnoho nadšených turistů, vychutnávajících si nejen zchlazení ve vodě, ale také zábavní vodní atrakce. To všechno poskytuje taky slovenský aqvapark Tatralandia, nacházející se v malebných končinách slovenského regiónu Liptov. Nyní však k tomu všemu nabízí ještě o něco víc!

A je to událost Dlouhé dny Keltů, jenž se koná už během víkendu 17. – 18.8. Návštěvníky čeká mnoho zajímavých atrakcí – jako například možnost zúčastnit se originální keltské olympiády, hledat zakopaný poklad či naučit se psát po keltském písmu. Najdou se zde děti i jejich rodiče - vždyť třeba děti mohou zkusit hledat poklad a rodiče se zase mohou naučit vytvořit originální keltskou minci. Program je rozdělen do dvou dnů a můžete si jim vyplnit v podstatě celý den od rána až do večera. Jedná se o skvělé spojení zábavy s užitečným vzděláváním hlavně pro děti, přičemž programem provedou dobové postavičky TARA a TAJO.

Dovolená Liptov  a  ubytování Liptov – i tyto pojmy se vám mohou spojovat s uvažováním o účasti na Dlouhých dnech Keltů. Je přirozené, že byste rádi spojili tuto účast také s dovolenou v tomto krásném regiónu. Vždyť zde najdete krásné Vysoké Tatry, různé klasické malebné vesnice či také možnost zaplavat si v přírodní nádrži Liptovská Mara. V této částí Slovenska se jako turisté budete cítit skvěle a jsme přesvědčeni, že najdete to, po čem toužíte.

Jestli vás tato nabídka zaujala, tak další informace o události Dlouhé dny Keltů najdete na adrese http://www.tatralandia.sk/novinky-a-eventy/kalendar-eventov/dlhe-dni-keltov/, nebo také na oficiální stránce aqvaparku www.tatralandia.sk. Na ní se dostanete i po zadání hesla ,,Tatralandia cenník“ – objevíte tak konkrétní cenovou ponuku služeb v aqvaparku. Věříme, že se této události zúčastníte a zažijete překrásný víkend!

 

Publikováno: 09. 08. 2013

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Alena Pánková