Nechtějí vám půjčit ve vaší bance? I to se dá snadno vyřešit

Schází vám na konci měsíce pár tisíc, abyste překlenuli období do další výplaty? Nebo se musíte nečekaně vydat z peněz víc, než jste plánovali? A vaše banka vás zklamala a bez potvrzení o příjmu vám nepůjčí ani korunu? Tak to jste na tom podobně, jako jsem byla před nedávnem já.

Kde sehnat peníze ihned a jen na pár týdnů, či měsíců?

Seběhlo se to všechno velmi rychle. Ve pondělí, při cestě z práce, startovalo auto neochotně a v úterý už jsem nedojela. Bez auta se do práce nedostanu a oprava vyjde na deset tisíc, ovšem kde je tak rychle vzít? Před výplatou není peněz nazbyt a úspory by mi stačily nanejvýš na pár rohlíků v samoobsluze. Tak si peníze půjčím, říkala jsem si. V mé bance mě ovšem rychle vyvedli z omylu: problém byl, že pracuji pouze na dohodu, problém byl, že podle představ banky nevydělávám dost, problém byl, že mi kdysi dávno odešla z účtu splátka staré půjčky o den později a dodnes je o tom záznam v registru. Problémem bylo zkrátka všechno.

Půjčit si lze i bez dokládání příjmu

Naštěstí jsem narazila na web AB půjčky – Půjčka bez… V mém případě tedy šlo o půjčku bez doložení příjmu až do výše 25 000 korun. Jednání bylo rychlé a profesionální. S poradcem jsem se po telefonu domluvila na konkrétní podobě půjčky, prošli jsme možnosti splácení a výši splátek nastavili tak, abych neplatila příliš dlouho, ale současně aby mě splátky moc nezatěžovaly. Vybrat jsem si mohla dobu splatnosti od 20 dnů až do 2 let. To, že pracuji jen na dohodu, nikomu nevadilo – dokonce bych vůbec nemusela být zaměstnaná, a s registry si také nebylo nutné lámat hlavu. Vzorový text smlouvy jsem si na jejich webu mohla předem přečíst pěkně u kafíčka v klidu domova, bez toho, aby mně stále popoháněl nervózní prodejce na pobočce mé banky. Svých deset tisíc jsem pak dostala na účet dřív, než v televizi skončil další díl mého oblíbeného seriálu, a brzy jsem už autem zase brázdila silnice v okolí. A vím, že i když reklama slibuje něco jiného, vaše banka často nepomůže a spolehlivá půjčka bez doložení příjmu pak přijde více než vhod.

Publikováno: 12. 10. 2015

Kategorie: Nezařazené

Autor: Alena Pánková