Akční letáky jsou nabité atraktivními slevami. Vyplatí se je sledovat!

Hledáte způsob, jak ulevit svému domácímu rozpočtu? Možností je celá řada, ale určitě by nebylo od věci, kdybyste ušetřili na věcech každodenní potřeby. Jídlo, drogerii a další položky, bez kterých se neobejdete a nakupujete je pravidelně, můžete získat mnohem levněji. Tím vás však nechceme nabádat ke snížení celkové spotřeby nebo nakupování méně kvalitních věcí. Stačí, když budete věnovat pozornost akčním letákům. Vždyť při pohledu na Albert leták aktuální leták je jasné, že se dá ušetřit nezanedbatelná částka. Tak proč slevy ignorovat?

Roznašeč letáků vaši schránku míjí? Nevadí!

Můžete namítnout, že sledování vývoje cen v několika supermarketech není dost dobře možné. A to jednoduše proto, že nedostáváte do své poštovní schránky zdaleka všechny. Jak je vůbec možné, že vaše sousedka akční leták Kaufland dostává pravidelně a vy maximálně jednou za čtvrt roku? Na to se zeptejte roznašeče, který svou práci nebere příliš vážně. Anebo se ho na nic neptejte a rovnou tištěné letáky pusťte z hlavy. Žijeme přece v době informačních technologií a díky internetu máme akční letáky supermarketů jako na dlani.

Všechny akční letáky na jednom místě

Buďme však trochu konkrétnější – kde byste se měli po aktuálních slevách poohlédnout? Akční letáky od všech známých obchodních řetězců najdete na www.mrtriska.com. Tématický web servíruje všechny letáky jako na dlani, takže ať už nejraději nakupujete v obchodních domech Tesco, Albert, Billa, Kaufland, Lidl, Penny Market, Interspar a Globus. Nemusíte se nikam registrovat, pouze si rozkliknete leták, který vás zajímá (např. Lidl leták) a je to. U žádného letáku nechybí doba platnosti a doplňkové informace o daném obchodním řetězci (např. seznam prodejen, otevírací doba, kontaktní údaje...).

A co na akční letáky online říkají naši čtenáři?

Dana P. (43, Praha)

Letáky jsem sice (ne)pravidelně dostávala, ale sledovat je online je mnohem praktičtější. Nemusím letáky skladovat a neunikne mi žádná sleva. Navíc se můžu na leták podívat kdykoliv a kdekoliv – jednoduše si web otevřu na chytrém telefonu :-)

Publikováno: 11. 05. 2015

Kategorie: Lifestyle

Autor: Alena Pánková