Ani v těhotenství se nemusíte vzdát módních trendů

Těhotenství je nákladné období. Nakupujete výbavičku pro budoucího člena vaší rodiny, zařizujete mu pokoj. Kupujte si všechno, na co máte chuť, protože chcete svému děťátku dopřát to nejlepší. Jenže dětské dupačky nejsou jediné oblečení, které v tomto období musíte shánět. S tím, jak se mění vaše tělo je potřeba vyměnit také váš šatník. Všechny ženy nerady tloustnou, ale v těhotenství je to jinak. Z každého přibývajícího kila máte radost, protože je to znak toho, že miminko roste. Na čas se ovšem musíte vzdát svého oblečení a navíc není jisté, zda se do něj ještě někdy vrátíte. Bude to znít pesimisticky, ale spousta žen už se nedostane na váhu, kterou měly před prvním porodem. Nespoléhejte tedy na to, že se po porodu vrátíte do svého stylového oblečení. Oblékejte se stylově hned! Obrovský výběr těhotenského oblečení je na e-shopu www.tehotenske-zbozi.cz. Na Heuréce má téměř 600 kladných hodnocení, ženy jsou spokojeny s jednáním i výrobky. Oblečení je totiž vyráběné v České republice nebo Polsku.

V létě je to jednodušší

Není pochyb o tom, že to mají těhulky s oblékáním snadnější v létě. Koupíte si jedny těhotenské šaty, v šatníku by neměly chybět ani těhotenské sukně. Přidáte kalhoty, legíny a kraťásky a máte vystaráno. Zatímco v zimě musíte shánět kabát, svetry nebo vesty. A když to všechno na sebe nabalíte, připadáte si jako sněhová koule. Ovšem můžete vypadat jako stylová sněhová koule!

Nemusíte nikam chodit

V těhotenství je obzvlášť výhodné, když se nemusíte nikam zdlouhavě potácet a můžete si všechno objednat z pohodlí vašeho domova. Zmiňovaný e-shop navíc zasílá první výměnu zboží bez dopravného, protože jeho zaměstnanci s vámi soucítí a uvědomují si, že odhadnout v těhotenství velikost opravdu není snadný úkol. Může se stát, že si vyberete třeba těhotenské kalhoty a bude vás škrtit pás kolem rostoucího bříška. Nicméně pravděpodobnost, že si vyberete špatnou velikost, se snižuje tím, že si můžete popovídat se zaměstnankyní e-shopu. Ochotně vám poradí se vším, co budete potřebovat, abyste se i v těhotenství mohla oblékat stylově.

Publikováno: 17. 05. 2015

Kategorie: Móda a styl

Autor: Alena Pánková

Tagy: těhotenské kalhoty | těhotenské šaty | těhotenské sukně