Rakovina není náhoda

Moderní společnost je neustále vystavována stresovým situacím. Medicína nového tisíciletí nedokáže vyléčit takřka nic, ale jako skvělý obchodník vám poskytne úlevu v medikamentech, na které si jednoduše musíte udělat závislost. Farmaceutický průmysl má na každý neduh prášek. Pacient je brán jako zákazník a nejlépe hodnocený je ten, který je odkázán na pravidelný přísun tablet a čím více, tím samozřejmě lépe. Doba však pokročila a lidé, pacienti, zákazníci se začínají zajímat o absolutní vyléčení. Potlačování příznaků je to jediné, co naši doktoři s civilizačními chorobami umí.

Asi největším strašákem současného člověka je rakovina, která je brána jako něco zcela náhodného. Někteří se dokonce ohání dědičností, která ve své podstatě vůbec neexistuje. Po svých rodičích a prarodičích jsem získali pouze stejné návyky, které vedou ke stejným nemocem, tohle si musíme uvědomit. Rakovina se už téměř 70 let léčí stejným způsobem. V tomto odvětví nebyl zaznamenán žádný posun a to i přesto, že státy všech zemí do tohoto sektoru každoročně pumpují astronomické částky. Jakmile se však objeví někdo se zajímavou léčbou a podloží ji důkazy, je mu sebrána licence a v některých případech je i zabit. Tento jev dokazuje, že nikdo nemá zájem o naše vyléčení ale o pumpování dalších peněz z nemocného člověka.

Rakovina není nic jiného než kvasinkové onemocnění, přesně tak, jak ji označil pronásledovaný italský doktor. Jde o usazený bordel v našem těle z důvodu malé pohybové aktivity, nedostatku slunce, městského vzduchu, stresu a špatné životosprávy. Pokud strádáme v každé z těchto oblastí, nesmíme se divit, že si rakovina přišla i pro nás. Nastavte si svůj životní styl so nějakého pravidelného cyklu, snižte váhu, začněte chodit, plavat, relaxovat v přírodě a zajímat se o potraviny, které vkládáte do úst.

 

Publikováno: 01. 08. 2013

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Alena Pánková

Tagy: rakovina