Zajíma vás móda?

Určitě mi dáte za pravdu, že móda patří k velmi oblíbeným oblastem téměř každé ženy. Všechny se rady pěkně oblékáme a dobře vypadáme. A nejen my, i muži mají módu velmi rádi. Před zahájením každého ročního období prohlížíme své skříně, zda jsme dostatečně vybavené vhodným oblečením a kvalitní obuví.

Možností a stylů, jak se obléct je velmi mnoho, móda je velmi rozsáhlá a rozmanitá oblast. Záleží na nás, jaký jsme typ. Některé mají rády spíše klasiku, kupují si oblečení, které lze různě kombinovat, a které je nadčasové. Jiné mají rády módní trendy. Preferují aktuální kolekci, v zimě například volí moderní kabáty, které shánějí v různých značkových buticích. Další mají rády spíše ležérnější styl, a například v zimě s oblibou volí pohodlní svetry a džíny.

Vše záleží, jaké jsme, jaký máme vkus, někdy záleží i od momentální nálady a v neposlední řadě i od práce, kterou vykonáváme. Protože, někdy právě práce vyžaduje předepsané oblečení. Zajděte si například do banky nebo nějaké podobné instituce, jen ve výjimečných případech, pokud vůbec tam najdete ženu oblečenou v džínách či ve svetru.

Stejně tak, různé společenské události. I zde je důležité dodržet jistý předepsaný styl oblékání, i když se nám to nemusí líbit, ale myslím si, že i když jsme například sportovní typ, nezaškodí nám někdy obléci se elegantně, ani nám to nijak neublíží.

Velmi důležité je k oblečení zvolit i vhodné doplňky, ať už kabelku, šperky, či hodinky, aby náš oděv vytvářel ucelený a dobrý dojem.

Publikováno: 16. 11. 2012

Kategorie: Móda a styl

Autor: Alena Pánková

Tagy: kabáty | obuv | svetry