Rodinné bydlení v pražských Malešicích nabídne klid, soukromí i bezpečí

Bydlení v hlavním městě České republiky není vhodné pouze pro studenty, kteří si chtějí naplno užívat bujarého nočního života. Na své si přijdou i rodiny s dětmi. Chce to jen zvolit si tu správnou lokalitu, ve které rodiny zapustí kořeny. Ideálním místem k bydlení jsou například pražské Malešice.

Neotálejte s výběrem vhodného rodinného bytu na Praze 10

Harmonický a klidný rodinný byt na Praze 10 může splnit požadavky každého člena rodiny. Schválně se podívejte na nabídku volných bytů v rezidenčním bytovém projektu Malešický háj. Z celkem 107 exkluzivních bytů, které se nacházejí v pěti bytových domech, je jich ještě stále několik k dispozici. Jejich kolaudace se blíží a již v roce 2023 budou byty připraveny k nastěhování.

Výhody bydlení v pražských Malešicích? Harmonické prostředí, klid a bezpečí

V rámci projektu Malešický háj si můžete vybrat z bytů o dispozicích 1+kk až po obrovské byty 5+kk. Pražské Malešice jsou oblíbeným místem k životu, protože díky blízkosti lesa je tato lokalita klidná a bezpečná. Zároveň je ale centrum Prahy na dosah a veškeré služby po ruce.

Harmonické, pohodlné a funkční bydlení

Aby bylo bydlení v Malešicích pohodlné a příjemné, zaměřili se architekti, kteří za projektem Malešický háj stojí, na to, aby byly všechny byty funkční, prostorné, čisté a měly dostatečný přísun světla. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů, které celý prostor dokreslí a podtrhnou. Sháníte-li ideální rodinné bydlení v soukromí a v klidném a bezpečném prostředí, pražské Malešice jsou tou správnou volbou. Díky bytovému projektu Malešický háj můžete bydlet nedaleko lesa a užívat si bydlení v krásném a funkčním bytě. Veškeré nezbytné služby budete mít po ruce a centrum hlavního města je na dosah. Byty budou připraveny pro nájemníky již příští rok.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Pánková