Úklid bez chemie – proč je lepší a účinnější?

Duben sice ohlašuje jaro, ale letos si z nás spíše utahuje svými šprýmy v podobě jarních deštíků, chladného počasí a nějakého toho bláta v předsíni a na oblečení – takže všude. Znamená to tak více čistění kvůli špinavým botám, ale i dezinfekce v podstatě všech předmětů, kterých se miláček s kašlíkem či rýmou dotkne.

Není potřeba ale stříkat všude po domově chemii a drhnout zažranou nečistotu. Naopak si s ní poradíte s grácií. Pára je nemilosrdným protivníkem s drtivou převahou proti bacilům i špíně nebo dokonce mastnotě. Čištění s ní si zamilujete opravdu rychle. Proto pro vás máme tip na pomocníka, se kterým se snadnější uklízení stane téměř samozřejmostí, vyhnete se chemii a dopřejete si třeba také kratší kolo úklidu.


Horká novinka Parní čistič Kärcher SC 4 DELUXE EasyFix vás ohromí snadným čištěním díky tlaku 4 bary, které si opravdu poradí i s velmi odolnými nečistotami. Pokud zjistíte, že vám voda již nestačí, můžete ji v průběhu kdykoliv dolít. Zařízení bylo navrženo tak, aby bylo opravdu praktické. Proto má nově přihrádku na veškeré komponenty a příslušenství jako je hubice na podlahu, kartáč i hlavice s kartáčkem. Během úklidu můžete volně přepínat na tři stupně páry podle povrchu a síly nečistot. Podlaha bude hygienicky čistá díky inovativní hubici s flexibilním kloubem a inovativní lamelovou technologií, díky které bude rozprostřena pára vždy rovnoměrně. S dalšími komponenty snadno vyčistíte i dlaždice, varné desky nebo digestoř. Jediným sešlápnutím použitou utěrku sundáte z hubice a nebudete s nečistotami tak vůbec muset přijít do kontaktu.


Kvalitní parní čistič si ihned oblíbíte a nebudete muset tak dokupovat chemické přípravky. Ostatně kde všude s ním až můžete efektivně čistit, zjistíte celkem rychle.

Chcete vědět více? Podívejte se na www.karcher.cz

Publikováno: 11. 04. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Pánková