Kupujte kvalitní a čerstvé potraviny bez pesticidů

Čerstvé bio ppotravinyChcete-li, aby se Vám pokud možno vyhnuly závažné civilizační choroby – např. nemoci srdce a cév (srdeční infarkt, mozková mrtvice), narušený hormonální systém (poruchy štítné žlázy, cukrovka) a narušený nervový systém (Parkinsonova choroba), tak se vyvarujte příjmu nezdravých potravin plných pesticidů. Dost bylo nekvalitních potravin obsahujících chemické látky, průmyslové směsi a neplnohodnotné náhražky, které na chuti zrovna nepřidají. Na čase je porozhlédnout se po zdravé a vyvážené stravě vyrobené z kvalitních surovin a bez chemie.

Prodejem kvalitních a čerstvých potravin se zpravidla zabývají farmáři a provozovatelé ekologického zemědělství, jež své produkty plné důležitých živin (bílkoviny, tuky, sacharidy), vitamínů, minerálních látek a dostatečného množství energie pro Vaše tělo nabízí na farmářských trzích a zároveň je dodávají do mnoha velkých obchodních řetězců.

SPAR ČOS

Kvalitní a čerstvé potraviny od farmářů a provozovatelů ekologického zemědělství najdete mimo jiné i v regálech a přepravkách spolehlivého prodejce INTERSPAR a SPAR, jež v České republice provozuje celkem 49 obchodů (35 hypermarketů INTERSPAR a 14 supermarketů SPAR).

Věrnostní program RIO 2

Pro návštěvníky hypermarketů INTERSPAR a supermarketů SPAR jsou určeny nejrůznější slevové akce a výhody. Od 02. dubna do 20. května 2014 probíhá velký věrnostní program RIO 2.

Jak se do věrnostního programu RIO 2 zapojit? Stačí si v českých a moravských hypermarketech INTERSPAR a supermarketech SPAR nakoupit zboží v minimální hodnotě 200,-Kč. Za tuto částku nebo za nákup týdně měněného speciálního akčního produktu obdržíte u pokladny 1 balíček s 5 ks sběratelských karet RIO 2. Kompletní sbírka obsahuje 120 ks sběratelských karet, 24 ks metalických karet a 18 ks karet s křidélky.

Za odesílání čárových kódů z balíčků sběratelských karet můžete vyhrát:

1x zájezd do Brazilie v hodnotě 100.000,-Kč

10x rodinnou permanentku do ZOO Praha

100x rodinnou vstupenku do ZOO Praha

Součástí věrnostního programu RIO 2 je zábavný doprovodný program nebo-li roadshow:

vystoupení taneční školičky Samby

ochutnávka tradičních brazilských specialit v kuchařské mini školičce pro děti

soutěž v rozpoznávání exotických druhů ovoce a zeleniny

maxipuzzle a maxipexeso RIO 2

střílení na terč křidélky z RIO 2 kartiček

fotografování s živými papoušky

Přidat komentář