Kdo koupí, neprohloupí! Hypotéky klesají na dno

Banky zlevňují hypotéky. Je nejlepší čas na koupi vlastního bydlení. Česká národní banka snížila úrokovou sazbu o 0,75 % na 1 %, aby zmírnila ekonomické dopady světové pandemie nemoci Covid-19. Lavinový efekt zaručuje, že úrokové sazby budou brutálně klesat i na hypotékách. Pořídit byt nebo dům, takzvaně za „levné peníze“, nikdy nebylo snadnější. Vyplatí se i co nejdelší období fixace. Způsob, jak pořídit nemovitost bezpečně a rychle, má jasné pravidlo. Oslovte realitní kancelář a nechte se vést za ruku. Realitní makléř má nejen nejlepší přehled na trhu a díky nonstop aktualizovanému katalogu nemovitostí ví, kde sehnat vhodný dům nebo byt, aby přesně odpovídal vašim představám.

Komplet servis k dispozici

Vybraný objekt vám může představit během pár minut pomocí videoprohlídky nemovitosti a v případě, že vás dům nebo byt zaujme, je připraven zahájit jednání s prodejcem. Realitní kancelář garantuje svým klientům kompletní realitní a právní servis. Kromě kupní smlouvy koordinuje i samotné předání nemovitosti a má vyhotovené předávací protokoly pro všechny zúčastněné. Také za vás zajistí přepis energií u jednotlivých dodavatelů. Realitní kancelář hradí v rámci provize i veškeré náklady spojené s právním poradenstvím a advokátní úschovou. Kupující musí, po nedávné změně legislativy, podat řádně vyplněné přiznání k dani z nabytí nemovitosti. I tohle dokáže realitní makléř obratem přímo z advokátní úschovy, čímž předchází zbytečným problémům s finančním úřadem.

Proč Unicareal?

Realitní kancelář umí poradit i se způsobem financování. Má velký přehled o vývoji hypoték a dokáže potenciálního kupce nasměrovat k čerpání nejvýhodnějších podmínek. Unicareal je pro každého klienta spolehlivým partnerem. Umí zajistit bezpečný a hladký průběh realitních transakcí. Vsází na dobré vztahy, protože i v době internetu platí, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník.   Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz https://www.unicareal.cz/

Publikováno: 21. 04. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Pánková