Kam na dovolenou? Přece do Beskyd

Přemýšlíte o tom, že zimní prázdniny nebudete trávit doma, ale že si je pěkně užijete? Nebo se naopak potřebujete odreagovat a na chvíli vypnout od každodenního stresu a starostí? V těchto i mnoha dalších případech vám může posloužit Hotel U Holubů, který se nachází v překrásné vesničce Čeladná v Beskydech. Překrásná příroda v Beskydech je balzámem pro vaši duši, avšak zkrátka nepřijdete ani v případech, že hledáte sportovní vyžití nebo místo pro aktivní dovolenou. V okolí hotelu můžete najít velké množství tras pro pěší turistiku nebo cykloturistiku, v zimě pak běžecké tratě i nedaleké sjezdovky. Ať už chcete v Čeladné trávit dovolenou s rodinou, užít si víkendový pobyt, uspořádat firemní akci, svatbu nebo sportovní soustředění, Hotel U Holubů a jeho okolí vám bude ve všech směrech vyhovovat.

Samotný hotel nabízí standardní služby na velmi vysoké úrovni, kvalitní ubytování v Beskydech a navíc vás může překvapit také službami speciálními. Mezi takové speciality patří kupříkladu pořádání svateb. Svatební servis oceníte především v létě, kdy vám Hotel U Holubů uspořádá svatbu ve venkovním prostředí, a to ve stylovém altánku. Takovou svatbu určitě většina z vás zná pouze z filmů. Co všechno vám může, v souvislosti se svatbou, Hotel u Holubů nabídnout, na to se můžete podívat zde: http://www.uholubu.com/www/cz/svatby/.

Nadstandardních služeb nabízí hotel opravdu hodně. Z dalších můžeme zmínit například velmi kvalitní wellness nabídku, jejíž součástí jsou koupele ve vířivé vaně, regenerující pobyt v infra kabině s mořským klima nebo relaxační masáže. Nač relaxovat nebo trávit dovolenou v zahraničí, když stejný luxus si můžeme dopřát i u nás, v Beskydech.

Publikováno: 20. 11. 2012

Kategorie: Cestování s rodinou

Autor: Alena Pánková

Tagy: dovolená Beskydy | rodinná dovolená