GeMoney nabízí svým klientům osobní bankovní produkty a služby

Dobrá banka se dnes ve velké konkurenci těchto finančních institucí pozná tak, že svým klientům nabízí něco navíc k běžným službám a snaží se k nim přistupovat individuálně. Právě tenhle individuální přístup a péče je pro klienty často tím rozhodujícím faktorem, který je přiláká a udrží u dané banky.

Banka GE Money je ukázkovým příkladem banky, jejíž záleží na svých klientech a to dává svým přístupem i náležitě najevo. Banka nabízí totiž zákazníkům hned několik individuálně mířených produktů, které klienty zajímají a pravidelně je také využívají. Portfolio je skutečně široké, my Vám aspoň něco řekneme o těch nejvýraznějších produktech banky GE Money.

Potřebujete půjčku? V této bance to není žádný problém, jelikož GE Money poskytuje unikátní osobní půjčky, kde se Vám snaží banka najít při hledání půjčky ty nejvýhodnější podmínky. Pokud máte třeba půjčky v jiných bankách a máte na nich nevýhodné úroky, tak Vám banka nabízí jejich konsolidaci tak, že je převedete do banky GE Money, kde samozřejmě získáte výhodnější úrok. Navíc rozhodně nepřehlédněte speciální akci – při půjčce v celkové výši nad 100 000 korun získáte zdarma poukaz na relaxační pobyt pro dvě osoby v hodnotě 3 500 korun!

Potřebujete pravidelně vybírat peníze e a používat kreditní karty? V GE Money Bank je k dispozici kreditní karta právě pro Vás – můžete totiž na ní čerpat z úvěrového rámce do určité stanovené výše, a navíc v případě zakoupení karty Money Card získáte peníze zpět z každého nákupu. Pokud cestujete do zahraničí na dovolenou, tak Vám banka ochotně ke kreditní kartě bezplatně poskytne cestovní pojištění a také pojištění splátek či výdajů.

Snad každý z nás má svůj bankový účet. GE Money Bank nabízí běžné účty vhodné skutečně pro každého. V její ponuce se totiž najdou studenti, lidé s běžnými příjmy a také ti nejbohatší. Třeba běžné osobní účty Genius nabízejí přímé bankovnictví, kde ušetříte na bankovních poplatcích. Také pro studenty je tu skvělá nabídka unikátního studentského účtu, kde je vedení účtu zdarma!

Pokud Vás zaujaly produkty banky GE Money, tak navštivte pobočky této banky nebo její internetovou stránku www.gemoney.cz, kde najdete o nich ještě více informací!

 

Publikováno: 14. 06. 2013

Kategorie: Nezařazené

Autor: Alena Pánková