Chráníte si domácí počítač?

Máte už větší děti, které občas pustíte k počítači? Měli byste myslet na jejich ochranu. Na internetu na ně čeká spousta nebezpečí, které ještě neumí rozpoznat. Počítač vnímají jako herní konzoli nebo televizi, je to pro ně nástroj zábavy, rozhodně netuší, jaké nástrahy se v něm skrývají. Pochopitelně není možné, abyste celou dobu seděla dítěti za zády a sledovala, zda se neobjeví nějaký problém. Od toho existují antiviry, které nahrazují rodičovskou kontrolu, chrání před phishingem, viry a dalšími nástrahami, které by mohly poškodit váš počítač nebo přímo vás.

ESET nabízí výhodný rodinný balíček ochrany

Nejprodávanější antivirovou ochranou pro domácnosti je ESET Family Security Pack. Balíček ochrání celou rodinu – až tři počítače nebo notebooky s operačním systémem Windows, Mac a Linux. K tomu navíc zdarma získáte tři licence pro mobilní telefony Android, Windows Phone nebo Symbian. Cenově je to nabídka velmi výhodná, protože běžně za stejnou cenu získáte pouze ochranu pro jeden počítač. V rodinném antivirovém balíčku se myslí na všechny členy rodiny a všechna zařízení.

Před čím vším vás ochrání

Family Security Pack je zaměřen na kompletní zabezpečení. Váš počítač ochrání před viry, spyware, phishingem, spamem a dalším nebezpečím. Nabízí i ochranu sociálních sítí a rodičovskou kontrolu, v rámci níž je možné dětem zablokovat přístup na nevhodné stránky. Při použití na mobilním telefonu získáte ještě další funkce navíc. Díky ESET Mobile Security je možné blokovat hovory a SMS zprávy od otravných čísel, kontrolovat SIM kartu, vzdáleně telefon uzamknout nebo smazat. V rámci funkce Anti-Theft dokonce dopátráte ztracený nebo ukradený mobil, tablet či notebook. Vzhledem k tomu, že jsou všechna zařízení registrovaná pod jednou licencí, nemusíte se starat o expirace jednotlivě. Navíc máte zdarma vždy nejnovější verzi produktu, aby byla celá vaše rodina plně chráněna.

Publikováno: 23. 06. 2015

Kategorie: Děti a rodina

Autor: Alena Pánková