Barevné skleněné obklady do kuchyně: Krásné a praktické řešení!

Každá správná hospodyňka touží po praktické, útulné a elegantní kuchyni. Pokud vám ta vaše nevyhovuje a chystáte se na rekonstrukci či alespoň menší „facelift“, bude se vám hodit tip na moderní prvek, který se těší značné pozornosti ze strany interiérových designérů. Ve světě je jejich využití běžné, u nás se do popředí teprve dostávají. O co jde? O skleněné obklady a barevná skla do kuchyně – inovativní řešení, které vypadá skvěle a zároveň nabízí skvělé užitné vlastnosti. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít!

Sklo pozvedne úroveň kuchyně

Skleněné obklady do kuchyně okamžitě poutají pozornost jako magnet. Jejich elegantní design působí velmi svěže a doslova prozáří interiér. Klasické obklady jsou v tomto ohledu pozadu. Sklo, ačkoliv je cenově dostupné, vypadá exkluzivně a luxusně. Chcete-li se „blýsknout“ před svými známými, v případě skleněných obkladů rozhodně nešlápnete vedle. Díky skleněným obkladům bude stereotyp a nuda nadobro pryč. Za zmínku stojí také optické zvětšení místnosti, což sklo umí nejlépe ze všech povrchů. Z tohoto důvodu se obklady využívají také v koupelnách, obývacích pokojích a dalších místnostech, kde si potrpíme na vytříbené detaily. Údržba je rychlá a snadná – vystačíte si s běžnými prostředky na čištění skla.

Odolný materiál, kterého se nemusíte bát

Možná si v souvislosti se skleněnými obklady představíte nepříjemné problémy, které mohou nastat po větším nárazu. I v tomto ohledu vás tvrzené sklo příjemně překvapí. Je mechanicky odolné, stabilní, pevné a nevadí mu ani prudší změny teplo. Skleněné obklady si můžete bez obav položit i za sporák. Přesvědčili jsme vás, ale rádi byste se inspirovali fotografiemi? Najdete je na www.hm-sklo.cz. Společnost HM-sklo se dlouhodobě zabývá výrobou a montáží skleněných obkladů, pracovních desek a dalších skleněných prvků na míru. Nechte si poradit od profesionálů, kteří to se sklem umí jako málokdo!

Publikováno: 01. 01. 2016

Kategorie: Naše bydlení

Autor: Alena Pánková