Udělejte si v novém roce radost díky výprodejům a cashbacku

Ať už toužíte po něčem novém na sebe, výbavičce pro děťátko či dekoracím do bytu, s využitím všech slev nemusíte mít z utrácení vůbec špatné svědomí. Když zkombinujete novoroční slevy s cashbackem, nakoupíte za velmi slušné ceny. Lidé každoročně čekají na slevy po Vánocích jako na smilování. Vždyť mnozí to řeší tak, že si přejí od Ježíška peníze a nakupují až dodatečně. Drtivá většina Čechů totiž nemá ani tušení o celoročním nakupování za nižší ceny – cashbacku. Vy můžete být chytřejší a využívat obě výhody.

Cashback zlevňuje všechno zboží

Umíte-li trochu anglicky, nejspíš už jste si přeložila, že cashback znamená peníze zpět, a přesně takhle také funguje. U nás jej propaguje portál Tipli.cz, kde se stačí zaregistrovat a pak už nakupujete se slevou. Přesněji řečeno zaplatíte vždy plnou cenu, ale do 2 – 3 dnů se vám určitá část z utracených peněz vrátí. Kolik to bude, záleží na konkrétním obchodu. Velkou výhodou je, že cashback se dá uplatnit úplně na všechno zboží, i když je ve slevě či výprodeji, a celoročně. Portál Tipli běží pořád, a dokonce funguje i na Slovensku jako Tipli.sk.

Tipli má sjednané dost vysoké částky

Celá záležitost je placená z kapsy e-shopů. Tipli funguje jako prostředník, který e-shopům přivádí zákazníky, a ony mu za to platí. Cashback portál se však o odměny dělí se svými uživateli a nechává si jen drobnou částku. Tipli spolupracuje s několika stovkami internetových obchodů, a to nejen českými. Z těch zahraničních můžeme jmenovat AliExpress.com, kde je cashback nastavený na 8 %. Někde dostanete zpátky až 33 %.

Nijak vás to neomezuje

Jediné, co je potřeba udělat navíc, je registrace na portálu Tipli. Pak se sem pokaždé, když se vydáte na internetové nákupy, přihlásíte a zamíříte do obchodu přes odkaz z Tipli (jinak by se nákup nespároval a peníze by se vám nepřičetly). Odměny přibývají na účtu, jímž se přihlašujete, a odtud si je kdykoliv necháte poslat na bankovní konto. Výběr e-shopů nabízejících cashback je skutečně bohatý. Nejspíš se budete divit, jaká známá jména se účastní – například Vivantis, Tchibo, Zoot, Kasa a další. Nakoupíte všechno od módy až po vybavení domácnosti, ve slevě a s cashbackem značně levněji.

Publikováno: 11. 01. 2017

Kategorie: Lifestyle

Autor: Alena Pánková