Jak rychle zhubnout do plavek?

Léto se blíží mílovými kroky a trápí-li vás nedostatky na vaší postavě, máme pro vás skvělou zprávu. Stále máte dost času na to, abyste se dostala do perfektní kondice. Pokud vás děsí představa, že se svléknete do plavek a z pod trička se dostane na sluneční světlo i nevzhledný tukový polštář, začněte svou nadváhu okamžitě řešit. Prozradíme vám, jak efektivně zhubnout do plavek! exposure-to-the-sun-1169816_640

Neodkládejte TO

Skutečnost, že do plavek stihnete zhubnout, neznamená, že máte času nazbyt. V případě, že jste se přes zimu příliš nehlídala a přibrala dalších pár kilo navíc, budete mít stíženou pozici. Proto nemeškejte a začněte s hubnutím hned. Neztrácejte drahocenný čas, protože se jinak dostanete do zbytečného stresu. Stanovte si konkrétní cíle a zakousněte se do boje s nadváhou jako pitbull(ka).

Změňte své stravovací návyky

Zdravý jídelníček je klíčem k rychlému hubnutí. Nevíte-li si rady, jak se lépe stravovat, obraťte se na výživového specialistu. Spoustu praktických tipů najdete i na internetu. A nezapomeňte, že během procesu hubnutí nesmíte pít alkohol, který obsahuje obrovské množství kalorií.

Bez pohybu nezhubnete

Chcete zhubnout i bez toho, aniž byste musela vyvinout fyzickou námahu? Asi vás zklameme, ale právě posilovna Praha je to jediné místo, kde stihnete zhubnout do plavek. Osobní trenér vám doporučí vhodné cviky, díky kterým dosáhnete úbytku tukové tkáně a naopak nárůstu svalové hmoty. Nemusíte to přehánět – pár hodin týdně vás dostane do formy mnohem dříve, než jste si možná myslela. fitness

Opálená budete vypadat štíhleji

Jestlipak víte, že díky zdravému opálení budete vypadat opticky štíhlejší? Navštivte solárium Praha a nachytejte bronz ještě před tím, než začnete obrážet pláže! Špičková horizontální solária v Kentoya Fitness umožňují přirozeně vyhlížející opálení, které vám budou ostatní závidět.

Publikováno: 19. 04. 2016

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Alena Pánková