Inzerce tvořivých rodičů zdarma

Narození potomka je zpravidla velkou rodinnou událostí. Malý drobeček nám dělá jenom samou radost a my se nestačíme divit nad jeho pokroky. S dalším členem rodiny nám samozřejmě přibývají i náklady na jeho oblečení, vybavení, hračky a jídlo, a proto mnoho kreativních rodičů hledá nejrůznější možnosti přivýdělků, nejlépe formou práce na doma. 642835-170x135

Přivýdělek na mateřské dovolené zpravidla zahrnuje příjem z ruční práce, výuky cizích jazyků a cizojazyčných překladů, doučování nebo hlídání děti, masáží, kosmetiky a dalších činností.

mamaservis.cz

Širokou nabídku nového i zánovního především rukodělného zboží a služeb pro rodiče a jejich děti za rozumné ceny pro každého zájemce Vám nabízí spolehlivý inzertní server mamaservis.cz – jarmark služeb a zboží s odkazem na webové stránky www.mamaservis.cz.

V nabídce zboží najdete různorodé produkty ruční práce: dětské oblečení, hračky, vybavení pro děti (zavinovačky, peřinky a dečky do kočárku, kapsáře apod.), oblečení pro dospělé, dárkové předměty pro nejrůznější slavnostní příležitosti, sladké a slané dorty pro děti i dospělé, obložené mísy a další zboží.

V nabídce služeb najdete předporodní přípravu, laktační poradenství, psychologické poradenství, finanční vzdělání, výuku cizích jazyků a cizojazyčné překlady, rozličné rekvalifikační kurzy a semináře, školky, mateřská centra a studia volnočasových aktivit, hlídání dětí, focení dětí, těhotných žen i celých rodin a v neposlední řadě přivýdělky pro maminky na mateřské a rodičovské dovolené. 459631-170x135

Proč inzerovat právě přes inzertní server mamaservis.cz?

Významnou výhodou inzertního serveru mamaservis.cz je inzerce zdarma. Prodávající neplatí z prodaného zboží provizi, a proto ho může potencionálním zákazníkům nabídnout levněji než na podobných inzertních serverech podmiňujících prodej zboží určitou provizní hodnotou. K prodávanému zboží lze nabízet i všelijaké služby pro rodiče a děti.

Zajímavou výhodou je i možnost prodávajících odkazovat na své webové stránky, a tak získat cenné zpětné odkazy zdarma.

Přidat komentář