4 skvělé tipy, jak zažehnat krizi ve vztahu

Není to tak dávno, co jste s partnerem vrkali jako dvě hrdličky, dnes o sebe téměř nezavadíte pohledem a záměrně se vyhýbáte konverzaci. Jako kdybyste přestali tvořit pár a opět hráli sami za sebe. Měli byste to utnout a najít si někoho jiného? Ale co děti, vždyť ty přece potřebují úplnou rodinu. Jistě ne za každou cenu, ovšem házet flintu do žita kvůli krizi, která je navíc naprosto normální? Definitivnímu krachu vztahu můžete snadno předejít, stačí jen dodržovat následující tipy.

1. Začněte spolu mluvit

Pokud s partnerem probíráte pouze záležitosti ohledně chodu rodiny a práci, není divu, že jste se odcizili. Hledejte jiná společná témata, vyprávějte si a hledejte k sobě opět cestu. Zároveň dbejte na to, aby partner nebyl pouze posluchačem, i on má jistě co říct – dejte mu najevo, že vás zajímá.

2. Rozdmýchejte vášeň v posteli

Jak je to dlouho, co jste se naposledy vášnivě milovali? Pokud má partner potíže s dosažením erekce, vyzkoušejte nové techniky, nevšední místa nebo třeba oblíbené tabletky na erekci.
Dejte si však pozor na přípravky, jejichž prodej je zakázán – především na Kamagru. A užívání legálních léků vždy konzultujte s lékařem - přečtěte si, co je to Cialis a jaká obnáší rizika!

3. Přestaňte s výčitkami

Zase nevynesl koš, ačkoliv jste ho na to upozorňovala... Když budete řešit podobné malichernosti, nepočítejte s tím, že ve vaší domácnosti zavládne pohoda. Promiňte partnerovi nedostatky, vždyť ani vy nejste dokonalá a jistě vám také leccos odpustí.

4. Sdílejte volný čas

Mít vlastní koníčky je samozřejmě v pořádku, ale na druhou stranu by partneři neměli mít dva oddělené světy. Snažte se proto některá hobby sdílet – vezměte s sebou partnera na výstavu obrazů do galerie a vy se naučte hrát golf. Anebo si najděte něco zcela nového – aktivitu, která bude bavit oba dva. Především byste se u ní měli skvěle bavit a hledat k sobě cestu.

Publikováno: 19. 07. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Alena Pánková