Hledáte ideální způsob relaxu? Zkuste vířivé vany!

Poznáte ty záběry z filmů, kde sportovci či běžní lidé relaxují po velké vynaložené námaze a nohy mají vyložené ve vířivých vanách? Pohoda, teplá voda a příjemné vířivé pohyby zespodu vany – to všechno nabízí vířivé vany. V současnosti už nejsou jenom výsadou regeneračních center či luxusních center, ale díky přizpůsobování cenové nabídky se rozšířili i mezi běžné lidi. Tak proč ještě nemáte takovou vanu doma i vy?

K tomu, abyste si mohli domů zakoupit vířivou vanu, potřebujete prostor a stejně jako při nákupu kteréhokoli statku či služby také peníze. Instalace vířivé vany totiž vyžaduje trochu větší prostorové požadavky než u klasických van. Velmi populární je v současnosti instalování van do venkovních prostorů, využívají to zejména majitelé chat, aby tak svou chatu zatraktivnili. Venkovní vířivé vany jsou skvělé zejména pro mladé lidi, kteří tam mohou trávit čas při svých party na domech či chatách.

Velice důležité je však správné používání vířivých van. Tak především, hodinu až dvě před pobytem v této vaně byste neměli jíst, aby pak následné vibrace z víření vody nezpůsobili žaludeční těžkosti. Voda ve vaně by měla zhruba odpovídat teplotě lidského těla, přičemž pokud se chcete pobytem ve vaně probudit, tak zvolte o jeden až dva stupně nižší teplotu. Při správném použití budou vířivé vany vaší malou oázou pokoje při dnešním náročném a rychlém životním tempu!

Dnes navíc nemusíte zakupovat vířivé vany pouze v klasických kamenných obchodech! Můžete využít možnost nákupu na internetu, třeba i na stránce www.virivkysauny.cz, kde naleznete široké portfolio vířivých van různých rozměrů či funkcí za velice výhodné ceny! Zkrášlete si i vy svůj život, udělejte něco pro své zdraví a pohodlí, a relaxujte díky skvělým účinkům vířivých van!

Publikováno: 09. 09. 2013

Kategorie: Naše bydlení

Autor: Alena Pánková

Tagy: venkovní vířivé vany | vířivé vany