Elektronická cigareta radikálně eliminuje pasivní kouření vašich blízkých

Pasivní kouření a jeho vliv na zdraví

Patříte také mezi jedince, kteří holdují nechvalnému zlozvyku lidstva, a to kouření tabákových výrobků? Uvědomujete si jaký vliv má pasivní kouření na zdraví vašich ratolestí? Dle odborných studií vyplývá, že děti, které vyrůstají v zakouřeném prostředí, mají zvýšené riziko vzniku zápalu plic, alergického astmatu, rýmy a atopického ekzému, zánětu horních i dolních cest dýchacích, zánětu středního ucha a leukémie.

E-cigareta Joyetech eCom-C
E-cigareta Joyetech eCom-C

E-cigarety

Nedokážete si svůj život bez tabákových cigaret představit, ale přesto chcete podpořit své zdraví a zároveň snížit zdravotní rizika z kouření? Vyzkoušejte e-cigarety umožňující nevdechovat škodlivý kouř obsahující dehet a další toxické látky, ale pouze aromatizovanou páru s obsahem nikotinu nebo úplně bez nikotinu.

Hlavními součástmi e-cigaret jsou žhavení (atomizer, clearomizer, cartomizer), baterie (Li-ion akumulátory včetně řídící a regulační elektroniky), náplně (e-liquidy) obsahující zdravotně nezávadné přísady (např. aromatické látky ovocných, exotických aj. příchutí, vodu) a mimo jiné různé množství nikotinu.

Jaké jsou výhody elektronických cigaret?

Elektronická cigareta představuje produkt výrazně snižující zdravotní rizika spojená s kouřením spotřebitele, radikálně eliminující pasivní kouření vašich blízkých, zamezující žloutnutí zubů a obtěžování okolí zápachem a kouřem z tabáku, snižující rizika vzniku požáru a v neposlední řadě šetří finanční prostředky kuřáků v zemích, které jsou zatíženy vysokou spotřební daní.

Elektronická cigareta Joyetech eCom-C

Velmi oblíbenou elektronickou cigaretou kvalitního zpracování, elegantního designu, přijatelné ceny pro každého zájemce je Joyetech eCom-C, jež přichází na trh s novým clearomizérem, a to ve třech provedeních. Skládá se z náustku, těla atomizéru s průhledným okénkem, díky jemuž je možné sledovat stav e-liquidu, atomizérové hlavy C2 nabízející vysoké napětí, vysoký výkon a zajišťující vyšší kouřivost, lepší podání chuti a základny. Prodává se v sedmi barevných provedeních – stříbrná, černá, bílá, červená, modrá, růžová, fialová.

1 komentář

  • Já jsem s tím klasickým kouřením už také sekla. Vyhovuje mi e-cigareta. Ještě tak přesvědčit svého chlapa… ale to je asi marný boj. :/