Kočárek Stokke, to nejlepší pro vaše dítě

Čekáte přírůstek do rodiny? Jistě pro své dítko chcete to nejlepší. Ve světě kočárků to představuje lehkou a skladnou konstrukci, odpruženou nápravu, prostorné lůžko, otočné sezení, nastavitelné madlo, velká kola, objemný košík a samozřejmě moderní design. Jsou však tak vysoké nároky vůbec reálné? Je vůbec možné takovýto luxusní kočárek někde zakoupit? Ano, je, říká se mu STOKKE.

Kočárek STOKKE

Kočárky STOKKE slibují prvotřídní kvalitu i moderní a tolik oblíbený skandinávský design. Všechny výrobky této značky jsou navrženy a speciálně konstruovány tak, aby podpořily rozvoj dítěte a posílily vazby mezi rodiči a dětmi. Důraz je přitom kladen na kvalitu, precizní zpracování a hlavně na bezpečnost. Kočárky značky Stokke jsou proto inovativní, snadno udržitelné, skýtají snadnou montáž a představují inteligentní řešení pro splnění potřeb vašeho dítěte. Stokke nabízí hned celou řadu bezpečných, stylových a inovativních kočárků pro jakoukoliv příležitost. Je to právě tato značka, která na trh před časem přivedla kočárek Stokke s doslova průkopnickou výškou, kterou je možno upravit podle potřeby a růstu vašeho dítěte. Každý kočárek této firmy y poskytuje promyšlenou ergonomii a možnost různého posazení tak, aby uspokojilo zvědavost dítěte. Kočárky jsou ideální do města. Kočárky Stokke aktuálně nabízí tyto typy kočárků: Stokke Xplory, Stokke Scoot, Stokke Crusi a Stokke Trailz. Všechny tyto kočárky má ve své nabídce eshop MyBabyStore.cz.

Speciální květnová akce na MyBabyStore.cz

Pokud chcete pořídit kočárek Stokke vskutku výhodně, podívejte se na MyBabyStore.cz, kde si pro vás připravili mimořádnou akční nabídku na všechny modely kočárků Stokke. Tato akce platí od 1. do 31. 5. 2015 nebo do vyprodání zásob. Tuto akci není možné kombinovat s jinými slevami či akčními nabídkami a akce se nevztahuje na limitovanou edici Stokke Xplory True Black.

Publikováno: 11. 05. 2015

Kategorie: Děti a rodina

Autor: Alena Pánková